Izopropylofenidat

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 223 / 47 / 0

[mention]tesla-inc[/mention]
Też używałem soli fizjologicznej przed i po sniffie, ale jak sniff był od razu po nawilżeniu to też robiły mi się czasami grudki. Jak dla mnie to najlepiej nawilżać 10-15 minut przed i po. Próbowałem też lekkiego rozcieńczania soli, bo przecież po użyciu zmiesza się z IPH i zanieczyszczeniami w nosie więc z soli fizjologiczne zrobi się sól hipertoniczną.

Jak podawałem podjęzykowo, albo na dziąsła to lekko podrażniało błonę śluzową, chociaż do podrażnień po np. MDMA to tego nawet nie da się porównać.
Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 16 / 0

Potwierdzam. Sprawdziłem. IPH delikatnie podrażnia podjęzykowo. Co innego 4F-MPH ;-)

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Pod Warszawą Chińczycy szykowali towar na rynek hiszpański (foto)

Policjanci zabezpieczyli w budynku ponad 3200 konopi innych niż włókniste. Młodszy z mężczyzn usłyszał także zarzut przerobienia paszportu Republiki Chińskiej.
  • 110 / 1 / 0

Jaki będzie najlepszy sposób aplikacji, poza sniffem?
Mogę to brać przy schizofrenii, jako zamiennik kofeiny?

• 585 / 58 / 0

12 kwietnia 2018phoEnix128 pisze:
Jaki będzie najlepszy sposób aplikacji, poza sniffem?
oralnie
12 kwietnia 2018phoEnix128 pisze:
Mogę to brać przy schizofrenii, jako zamiennik kofeiny?
chujowy pomysl
Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 16 / 0

Nie wiem, czy to wina sortu, czy on jest bezpieczny, bo zawsze po IPH mam wypryski na twarzy. Praktycznie natychmiastowe. Nigdy po etylofenidacie takich nie miałem. Jakiś pomysł, co może być przyczyną? Jak się tego ustrzec oprócz "nie brać IPH"?
  • 54 / 1 / 0

Ja wymieszalem sobie z tabaka, i walilem wczoraj cala noc do 4 gralem o 5 dopiero zasnalem, bylem na benzo to nie rozdraznialo, nosa tez nie podraznilo specjalnie tyle co jak po tabace wysmarkiwalem grudy.
  • 324 / 17 / 0

09 kwietnia 2018Limitbreaker pisze:
Kup sobie sól fizjologiczną w aptece, spray na Allegro i zrób IPH w sprayu.
Wlasnie sie nad tym zastanawialem, moglbys podzielic sie doswiadczeniami? No i wiesz moze czy inny rozpuszczalnik (woda) tez sie nadaje robiac male ilosci roztworu? Dodatkowo, wiem ze kazdy dozownik inaczej, takze odpowiedza nie bede sie sugerowal, ale ciekawi mnie ile mg/ml robia ludzie idacy w ta metode podania. Bardzo wygodne by bylo w pracy ;)
  • 2984 / 87 / 0

09 maja 2018novaQ pisze:
09 kwietnia 2018Limitbreaker pisze:
Kup sobie sól fizjologiczną w aptece, spray na Allegro i zrób IPH w sprayu.
Wlasnie sie nad tym zastanawialem, moglbys podzielic sie doswiadczeniami? No i wiesz moze czy inny rozpuszczalnik (woda) tez sie nadaje robiac male ilosci roztworu? Dodatkowo, wiem ze kazdy dozownik inaczej, takze odpowiedza nie bede sie sugerowal, ale ciekawi mnie ile mg/ml robia ludzie idacy w ta metode podania. Bardzo wygodne by bylo w pracy ;)
jednak się myliłem, w wodzie się nie da
  • 634 / 13 / 7

W glikolu rozpuszczałem. :-)
  • 139 / 8 / 0

09 maja 2018novaQ pisze:
Dodatkowo, wiem ze kazdy dozownik inaczej, takze odpowiedza nie bede sie sugerowal, ale ciekawi mnie ile mg/ml robia ludzie idacy w ta metode podania. Bardzo wygodne by bylo w pracy ;)
Typowy dozownik wypuszcza 0,1ml roztworu na strzała. Jeśli przerabiasz jakiś apteczny spray do nosa, to w ulotce znajdziesz informację, ile w przybliżeniu takich 'strzałów' mieściła oryginalna zawartość.

Zazwyczaj na każde 10ml przypada ok. 100 'strzałów'.
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata