Ipomoea Violacea (Morning Glory) - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 2130 / 8 / 0

Toudy pisze:
hmm pozbywają sie? smartshop ma ethnoshop i shaman równiez. Mówisz ze nawet Morning glory nam zabiorą????
W MO, smartshopie i ethnoshopie nie ma już morning glory, został tylko shamanshop. Na dobrą sprawę
nie mogą zabrać czegoś co jest legalne. Może wrzucą nasiona z powrotem po wejściu ustawy ?

Sky

• 145 / / 0

ja tam w smartshopie widze:
https://www.smartshop.pl/ipomea-tricolor-p-272.html
i w shamanshop tez:
http://www.shamanshop.pl/sklep/advanced ... ng&x=0&y=0

Moze poprostu na magicznym się skonczył?
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2009 przez Sky, łącznie zmieniany 1 raz.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Pod Warszawą Chińczycy szykowali towar na rynek hiszpański (foto)

Policjanci zabezpieczyli w budynku ponad 3200 konopi innych niż włókniste. Młodszy z mężczyzn usłyszał także zarzut przerobienia paszportu Republiki Chińskiej.

• 2130 / 8 / 0

@sky, faktycznie jest, wczoraj szukałem i nic nie mogłem znaleźć a szukałem pod hasłem " nasiona ".
btw, ktoś tego próbował ? Niech ktoś w końcu zda relację.

Użytkownik nieaktywny
  • 151 / / 0

ja już się wkurzyłem bo nikt nie chce napisać co i jak. Kupiłem 20 g za 2-3 dni jak dojdzie zdam relację

• 2130 / 8 / 0

Wracając do ekstrakcji nasion to aceton jako polarny rozpuszczalnik może zostać użyty ale dopiero w drugiej fazie ekstrakcji ( czyli kiedy pozbyliśmy się już substancji cyjanogennych i chcemy wyciągnąć LSA z nasion ), jednakże sugerowałbym spirytus - chodzi o kwestie smakowe.

ce

• 20 / / 0

Zakupiłem trzy saszetki ipomea violacea (każda po 5g) za jakieś 5zł, po czym zmieliłem nasiona (tu trzeba zauważyć, że zapomniałem przepłukać nasiona, ale mniejsza o to) dość drobno, i zalałem wodą, tak 3/4 filiżanki. Po zalaniu i zamieszaniu wstawiłem do lodówki ok. godziny 18 w sobotę i wyjąłem o 13 w niedziele (19h w lodówce), lecz gdy zobaczyłem filiżankę, w środku zamiast płynu była raczej papka, którą musiałem zbierać łyżeczką z której notabene i tak nie chciała za bardzo spływać, i przypominała mieszanine woda + piasek. W smaku była... taka glutowata (nie mam pojęcia jak to opisać), ale nie było to za dobre...

Teraz pytanie, czy dolać do tego jeszcze (dość dużo chyba) wody, i liczyć, że wyjdzie rzadsze i będzie się dało to przefiltrować, czy starać się jakoś odparować wodę (możliwe by to było w ogóle? Oo)?

• 2130 / 8 / 0

@Ja bym dolał wody a następnie przefiltrował. Po co chciałbyś odparwować wodę ? W wodzie znajduje się LSA, a w substancji stałej- substancje odpowiedzialne za mdłości, czyli, logicznie rozumując, odparowanie sprawiłoby wymieszanie LSA ze substancjami cyjanogennymi i cała ekstrakcja byłaby bez sensowna.

• 2 / / 0

Witam
Jestem tu nowy, przeglądając forum postanowiłem sobie zrobić konto i spytać Was o jedną rzecz
Tzn zeby ktos z Was kto mial z tym doczynienia napisał co i jak bym musiał zrobić jak juz bede mial nasiona morning glory :>

ce

• 20 / / 0

przeglądnij kilka stron wcześniej, już zostało opisane, nawet dla mnie bodajże Kuba wyjaśniał dokładniej co i jak.

Jak chcesz się dowiedzieć jak to działa, to ja jutro prawdopodobnie spożyje te 15g i opiszę co i jak.

• 16 / / 0

Dziś zamówiłem z MO dwie paczki po 10g. W weekend planowana aplikacja, prawdopodobnie przyjęcie pod język. Jak na pierwszy raz z powojami, mam nadzieję, że będzie odpowiednio. Opiszę co i jak. ;)
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata