Ipomoea Violacea (Morning Glory) - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 57 / 7 / 0

13 maja 2019wincentrzbik pisze:
Mam na ogródku ipomeja, uprawiana w PL ma swoje właściwości?
Prawdopodobnie nie, ale możesz spróbować. Najwyżej się :rzyg: %-D

@0Sh14sH
Z jakiej firmy miałeś nasionka?
  • 130 / 4 / 0

@Termos789 rekwiat.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Zgorzelec - 10 kilogramów narkotyków ukrytych w oparach kawy

Narkotyki jechały w torbach podróżnych ukrytych w samochodzie przewożonym przez zestaw ciężarowy.
  • 40 / 5 / 0

W internecie naczytałem się mnóstwo komentarzy o bardzo poważnych dolegliwościach fizjologicznych związanych ze spożywaniem powoju. Moje doświadczenia z HBWR (gdy jeszcze były legalne) są takie, że dyskomfort w brzuchu i porządny haft to dość powszechna sprawa, chociaż czasami było całkiem lajtowo. Podejrzewam, że różnica w doświadczeniach może wynikać z nieprawidłowego przygotowania nasion do spożycia. Tutaj zastanawia mnie kwestia pestycydów czy innych środków przeciwpleśniowych. Czy myjecie swoje nasiona (jeśli tak - jak długo)? Jakie są wasze doświadczenia z nasionami od Legutko czy Rekwiatu?
  • 478 / 31 / 0

@Halcyon Ja nasionka od Legutko ( Ipomea tricolor ) przemyłem porządnie ciepłą wodą, pogryzłem i połknąłem. Raz miałem ogromne dolegliwości żołądkowe ( przy ilości 10g ), raz mniejsze ( połowa z tego ) Warto przeprowadzić ekstrakcję wodną używając większych ilości nasion.
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata