Ipomoea Violacea (Morning Glory) - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 159 / 29 / 0

13 maja 2019wincentrzbik pisze:
Mam na ogródku ipomeja, uprawiana w PL ma swoje właściwości?
Prawdopodobnie nie, ale możesz spróbować. Najwyżej się :rzyg: %-D

@0Sh14sH
Z jakiej firmy miałeś nasionka?
  • 176 / 9 / 0

@Termos789 rekwiat.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Porzucony SUV w Teksasie: w środku pół tony marihuany i portfel kierowcy (foto)

Kierowca oddalił się przed przyjazdem policji, pozostawił jednak dość istotną wskazówkę na temat swojej tożsamości...
  • 44 / 7 / 0

W internecie naczytałem się mnóstwo komentarzy o bardzo poważnych dolegliwościach fizjologicznych związanych ze spożywaniem powoju. Moje doświadczenia z HBWR (gdy jeszcze były legalne) są takie, że dyskomfort w brzuchu i porządny haft to dość powszechna sprawa, chociaż czasami było całkiem lajtowo. Podejrzewam, że różnica w doświadczeniach może wynikać z nieprawidłowego przygotowania nasion do spożycia. Tutaj zastanawia mnie kwestia pestycydów czy innych środków przeciwpleśniowych. Czy myjecie swoje nasiona (jeśli tak - jak długo)? Jakie są wasze doświadczenia z nasionami od Legutko czy Rekwiatu?
  • 525 / 63 / 0

@Halcyon Ja nasionka od Legutko ( Ipomea tricolor ) przemyłem porządnie ciepłą wodą, pogryzłem i połknąłem. Raz miałem ogromne dolegliwości żołądkowe ( przy ilości 10g ), raz mniejsze ( połowa z tego ) Warto przeprowadzić ekstrakcję wodną używając większych ilości nasion.
  • 505 / 46 / 0

@owerfull Potwierdzasz skutecznosc dzialania tego produktu?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 525 / 63 / 0

@trotyl20

Potwierdzam, daje fazę, chociaż ja wolę załatwić sobie jakieś :lsd: lub :grzybki: i mieć spokój, nie martwić się o to czy zadziała.
  • 3 / / 0

Kupiłem i zmieliłem 14 gramów nasion po czym poszedłem do lasu. Faza bardzo mocna. Miałem momenty "wieczności'. Gdy szedłem to czas się tak zapętlał, że potrafiłem "iść przez wiele godzin" będąc ciągle w tym samym miejscu. Nie polecam jednak ze względu na to, że trip jest ciężki fizycznie. Jak zamykałem oczy to widziałem różne wzory.
  • 63 / 3 / 0

Nie polecam tych ~ 5.5 g na początku lekkie odrealnienie a tak to prawie bez efektów później to tylko lekki ból brzucha
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata