Ipomoea Violacea (Morning Glory) - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 1719 Strona 162 z 172
Rejestracja: 2015
  • 1104 / 205 / 7

A znacie jakieś sposoby na zwiększenie zawartości LSA przy własnej uprawie wilca? Czy jeśli nasiona z których to wysiałem działały na granicy placebo w dawce 10g to da się warunkami środowiskowymi zmotywować roślinę do produkcji większej ilości substancji psychodelicznych? Wiem że np. nacinanie liści zwiększa produkcję DMT w mozdze trzcinowatej, znacie podobne sposoby na wilca?
Rejestracja: 2016
  • 57 / 7 / 0

26 kwietnia 2018puszcza pisze:
Co w tym sezonie jest aktywne? Bo z tego co widzę, u sprawdzonego źródła - magicznego sklepu ogrodniczego - już wilca nie ma.
Blue star, !nie heavenly! firmy L. Kupiłem niedawno 10g w hipermarkecie. Wyrosły naprawdę ładnie ale troche mało ;] Muszę posadzić następnym razem 20g. W smaku bez ekstrakcji nawet dobre, bez :kotz:. Do jogurtu jako musli na wieczór na pewno zasmakuje

Podobno Rekwiaty są najlepsze i dobra jest też firma Polan ale tu tylko Heavenly Blue. Niebawem zasieję Polany i na pewno dam znać.

Mikrodozowanie a osobowość

Mikrodozowanie psychodelików ma prowadzić do większej efektywności, kreatywności i lepszego samopoczucia, co potwierdza większość dotychczasowych badań. Tym niemniej badania te wykazały też niespójny wzór zmian cech osobowości, a niektórzy użytkownicy donosili o niekorzystnych efektach.

Jest akt oskarżenia przeciwko handlarzom dopalaczami w Szczecinie. Zmarły dwie osoby

Dwie osoby poniosły śmierć, wiele było hospitalizowanych. Według prokuratury w Szczecinie to efekt dopalaczy, którymi handlowała zorganizowana grupa przestępcza. Teraz czeka ich proces.
Rejestracja: 2017
  • 44 / 7 / 0

Ja nie widzę za bardzo nasion tych marek. Czy sezon się skończył?
Rejestracja: 2018
  • 23 / 2 / 0

Właśnie, jak teraz wygląda dostępność nasion i które są realnie aktywne ,oprócz Rekwiatów?
Rejestracja: 2018
  • 4 / 1 / 0

Co najlepszego na zniwelowanie odruchów wymiotnych? Aviomarin, imbir (może być w proszku?) czy coś jeszcze innego?
Korzystał ktoś rano czy opłaca się tylko wieczorem, gdy jest już ciemno?
Zakupiłem 50g nasionek i przymierzam się do pierwszego użycia, chcę przygotować się na 100%.
Rejestracja: 2019
  • 90 / 15 / 0

Sklep trzyma jakość. 9g ipomoea purpurea zjedzone i jestem właśnie na niezłej piździe %-D
Rejestracja: 2018
  • 169 / 47 / 0

@Reagent mogę liczyć na szerszy opis? Tzn. sposób spożycia (ekstrakcja jakaś?), gdzie kupiłeś (net/sklep stacjonarny) no i najważniejsze - rozwiń proszę "niezłą pizdę" :D .
Rejestracja: 2019
  • 90 / 15 / 0

Sorry, w momencie kiedy to pisałem, nie byłem w stanie dokładnie ująć całości doświadczenia.
Nasiona kupiłem w internecie, nazwę sklepu mogę przesłać PW.
Wodna ekstrakcja zimną herbatą miętową z dodatkiem 4 kropli olejku miętowego. (Nie mam żadnych pewnych informacji co do działania olejku miętowego, możliwe że nie zmienia on działania LSA, ale uznałem że lepiej dodać niż nie dodać) Czas ekstrakcji 1h 30min. Wypite bez fusów.
Mdłości lekkie tylko na początku, jadłem świeży imbir żeby je zminimalizować (kawałek wielkości kciuka). Nie było tak źle. Jakąś godzinę po wypiciu lekka zmiana percepcji, (oglądałem film przyrodniczy, bardzo polecam), lekkie oevy w postaci geometrycznych wzorów na granicach pola widzenia. Wzrost zainteresowania otoczeniem, przedmiotami w moim pokoju, wszystko nabierało ciekawej faktury. W pierwszej godzinie również euforia. Super się też oglądało filmy.
Jakoś dwie do trzech godzin po wypiciu peak. Tu zaczęło się bardzo intensywnie, możliwe nawet że trochę zbyt intensywnie. Oevy w centrum pola widzenia, głównie zmiany kolorów i faktury przedmiotów na które patrzyłem. Patrzenie na swoją twarz w lustrze było wtedy bardzo ciekawym zajęciem. Straciłem klarowność myślenia, miałem problemy z rzetelną oceną rzeczywistości. Straszna psychodela w głowie, bałem się wychodzić z pokoju, w końcu poszedłem do łazienki i spędziłem tam 30 minut myjąc ręce. Ta część tripa była już męcząca i ciężka. Raczej brak przemyśleń (albo też ich nie pamiętam), byłem głównie zestresowany tym że aż w takim stopniu straciłem kontakt z rzeczywistością. Poszedłem spać koło trzeciej lub czwartej, ze słuchawkami na uszach, czułem się mocno zdysocjowany, ale szybko zasnąłem.
Taka przygoda. Jak na razie chyba nie mam zamiaru powtarzać, albo spróbuję bez tego olejku miętowego.
Rejestracja: 2019
  • 566 / 119 / 0

Mam 15g purpurea od legutko ale widziałem też na straganie tricolor heavenly blue. Myślicie że lepiej zrobić ekstrakcje z purpurea czy kupić tricolor albo pół na pół?
Rejestracja: 2019
  • 566 / 119 / 0

13g (4 tricolor, 9 purpurea) po ekstrakcji wodnej z faq wypite o 20. Zero efektu. Nawet nudności nie miałem, ot beknąłem chamsko kilka razy i na tym koniec. Nie wiem czy po takim czasie coś jeszcze może się stać :/
Posty: 1719 Strona 162 z 172
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 2420 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości