Ipomoea Violacea (Morning Glory) - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 42 / / 0

Jakiś czas temu wypiłam przygotowany napój z nasionek w raczej umiarkowanej dawce. Odczulam mdłości, zatem ze wspomaganiem poszedł paw. Teraz odczuwam jakieś takie fale zimna i gorąca, czuję jakby bardzo wysoką gorączkę jednak temperatura ciała prawie w normie. Walnelam się do lozka. Czuję jakąś senność, zmęczenie, zmarnowanie. Lekkie mrowienie, dziwne odczuwanie nóg. Ciężko skupić się na pisaniu posta. Chyba mam jakieś lewe nasionka, albo może źle je przepłukalam. Poza innym odczuwaniem ciała prawie zerowe psychodeliczne efekty. Jeszcze spróbuję z powojem innej firmy kiedyś, dam mu jeszcze jedną szansę, bo ciekawi mnie prawdziwa moc tejże substancji. W smaku w sumie spoko, trochę skojarzylo mi się z blonnikiem który piłam swego czasu z wodą, podobny grzybowy posmak.
  • 235 / 7 / 0

Czyli Rekwiat, mimo upływu wielu lat, dalej klepie. Ciekawe, że bez mdłości, bo u mnie była masakra. Jak przeprowadziłeś ekstrakcję tych 18g? Bo zastanawia mnie, na ile uziemienie jest spowodowane ilością i samą substancją, a na ile to kwestia tego co z niechcianych rzeczy dostajemy w nasionkach. Jak było z wazokonstrykcją i ogólnie BL?

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Przemycał narkotyki do Chin. Zamiast więzienia dostał karę śmierci

Sąd w prowincji Liaoning na północy Chin skazał w poniedziałek na śmierć obywatela Kanady Roberta Lloyda Schellenberga. Miał on stać na czele grupy przestępczej zajmującej się przemytem narkotyków.
  • 5 / 1 / 0

Siema. Zastanawiam się nad zakupem nasion Morning Glory. Jaki sklep polecacie? Nasiona heavenly blue są nawet dostępne na ebayu i allegro z tego co widziałem.

Ile musiałbym zakupić nasion do pojedyńczej dawki?

I jak to przygotować? Zmielenie nasion zalanie wodą i odstawienie na kilka godzin do lodówki a potem odcedzenie wystarczy na początek?
  • 31 / 4 / 0

Z całym szacunkiem, dawkowanie masz chociażby w poście powyżej. Co do ekstrakcji to o ile chcesz pójść na łatwiznę to wpisz sobie "LSA Cold Water Extraction" w dowolnej wyszukiwarce i otrzymasz wszystkie potrzebne informacje.

Dla mnie LSA to jedna z tych magicznych substancji. Ciężkie, fakt, ale mi życiowo dało więcej niż trip po LSD. Serio.
  • 262 / 22 / 0

to te Morning Glory klepie? myślałem że tylko Powój hawajski.. trzeba będzie spróbować

cr

• 75 / / 0

HEAVENLY BLUE - legutko. 8 gram zmielone zjedzone - NIC a nic, troche przymulony na żołądku ale 0 efketów. Myślicie ze jest sens dawac 10? Czemu nic..pisaliście chyba ze legutko spoko. Edit:
W kazdym raz to byl wilec Heavenly Blue (Ipomoea tricolor).
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2018 przez cr, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 25 / / 0

No to dziwne, ostatni raz próbowałem rok temu. Paczki po 2g, iphomea tricolor. Dawkowanie 4 paczki - b. dobrze, 5 paczek - mocno. BEZ ŻARCIA FUSÓW, sama ekstrakcja wodna (ta z FAQ). Z żarciem fusów miałem z 6g miałem tripa 32 godziny, bylem ledwo żywy.

Z tego co widzę na stronie Legutko to zmienili gatunek roślin. Z iphomea Tricolor, jak było wcześniej na----> wilec, Powój pnący - Heavenly Blue niebieski - Ipomea purpurea - 2g. Sprawdź, czy tak nie miałeś na paczce napisane, jeśli tak, to jest to przyczyna.
  • 55 / 6 / 0

Niestety, legutki Heavenly blue już nie działają.
  • 10 / / 0

Co w tym sezonie jest aktywne? Bo z tego co widzę, u sprawdzonego źródła - magicznego sklepu ogrodniczego - już wilca nie ma.

Interesują mnie te które mogę kupić stacjonarnie albo przez internet, z 20-30g jednorazowo.

cr

• 75 / / 0

25 kwietnia 2018rhodiola1200 pisze:
Niestety, legutki Heavenly blue już nie działają.

Pocieszyłeś mnie bo myślałem, że zemną coś nie tak, wszyscy tak cięszą się tym legutko a ja 2 x próba i nic.....8 gram. Są w biedrze teraz ale nie wiem czy jest sens próbować
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata