Ipomoea Violacea (Morning Glory) - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 1637 Strona 156 z 164
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / / 0


LSA zostaje w organizmie (i wydala się - jest wykrywalne na testach) podobnie/identycznie jak LSD?
Rejestracja: 2013
  • 344 / 7 / 0


@up
Myślę, że tak. LSA jest lizergamidem, a narkotesty poprostu działają na zasadzie wykrywania grupy danych środków. Czyli testy na amfetamine wykażą też, że brałeś coś innego z tej grupy, nie tylko amfetamine. Przynajmniej tak myślę. Jeżeli się myle niech ktoś mądrzejszy mnie poprawi ;-)
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2016 przez 666, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: bynajmniej to nie przynajmniej

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.
Rejestracja: 2015
  • 1027 / 177 / 6


Jeżeli ktoś znalazł rozpiskę z zawartością alkaloidów w poszczególnych częściach rośliny to będę wdzięczny za podlinkowanie. Albo chociaż raporty użytkowników z konsumpcji innych części niż nasiona.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 42 / / 0


Zaczął się taki okres gdzie w sklepach jest mnóstwo nasion różnych, czy widział gdzieś ktoś powój? I czy sprawdzał działanie?
Rejestracja: 2015
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / / 0


A przez jaki czas jest wykrywalny (najdłuższy i najkrótszy) i jakimi sposobami można to zrobić? Przyda się w mojej pracy.
Rejestracja: 2013
  • 344 / 7 / 0


@placek12
Ja kupiłem tricolor od legutko w ogrodniczym. Na allegro też tego jest sporo. Jest aktywne. Po 10g odbyłem bardzo przyjemnego tripa, aczkolwiek następnym razem będę celował chyba w jakieś 14g :-)
@Arard
Znajdź sobie u wujka duckduckgo ile czasu jest wykrywalne LSD. Dla LSA będzie bardzo przybliżony jeżeli nie ten sam czas.
Ps. Ciekawe w jakim fachu robisz że takie rzeczy są dla ciebie przydatne...
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 145 / / 0


hej kupujecie też w jakiś sklepach stacjonarnych? byłem w CastroPamie ale tam mieli powoje Morning Glory innej firmy niż legutko (plantico) i nie zdecydowałem się kupić
Rejestracja: 2013
  • 344 / 7 / 0


Teraz już wątpie, że gdzieś znajdziesz w stacjonarkach. U mnie na zadupiu w małym miasteczku już nie znajdziesz. Według znajomego można spokojnie polecić ten z allegro. Działa ;-)
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 25 / / 0


Dzisiaj chciałem zapytać o dawkowanie powoju W.Legutko wilec Trójbarwny Heavenly Blue Ipomoea tricolor, ale post został odrzucony, bo "odpowiedź jest już na forum".
Co prawda nie w porę, bo już jakieś trzy godziny po wypiciu odwaru z 10g zmielonych nasion, ale przeczytałem, że to zalecana dawka na pierwszy raz.
Póki co wrażenia porównywalne z alkoholem, trochę bardziej przyjemne, wizualnie prawie zero. 10g nasion zmieliłem w młynku, zalałem około 250 ml. wody, do tego dodałem trochę soku z cytryny (co spowodowało jakąś reakcję, jakbym mleko do herbaty wlał). Później całość odsączyłem przez drobne sitko i ręcznik papierowy, dokładnie wycisnąłem fusy. Zaczęło chwytać po około 30 minutach, całkowity brak mdłości (mam mocny organizm). Ogólnie, wrażenia pozytywne, ale spodziewałem się nico więcej :(.
Rejestracja: 2013
  • 344 / 7 / 0


Jeżeli masz mocny organizm to po co robiłeś ekstrakcje? Trzeba było to bez ekstrakcji. Zmielone nasiona do buzi i łyk... Wtedy masz pewność co do tego, że wszystko się załaduje. Ja tak zrobiłem i jakichś okropnych mdłości nie uświadczyłem a i było jak powinno być ;-)
Posty: 1637 Strona 156 z 164
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Fylypovsky i 0 gości