Ipomoea Purpurea - ekstrakcja LSA

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 14 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2010
  • 5 / / 0

o co chodzi z tą rurą? masz na myśli jakiś dozownik?
Rejestracja: 2009
  • 1387 / 1 / 0

Poszukaj instrukcji jak się robi olejek haszyszowy.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Historia problemów z alkoholem twoich teściów może prowadzić do twoich własnych problemów z alkohol

Ponad 14 milionów dorosłych Amerykanów cierpi na jakąś formę zaburzeń związanych z używaniem alkoholu (AUD), czyli chroniczną niezdolność do zaprzestania lub kontrolowania spożywania alkoholu pomimo negatywnych konsekwencji. Tak wynika z analiz National Institute on Alcohol Abuse and Alcoholism, części National Institutes of Health.
Rejestracja: 2011
  • 50 / 1 / 0

Hmm poco bawić sie w rure? Kiedyś opracowałem taki motyw potrzebne będą:
butelka np. po pepsi 0,5
2 zakrętki
gaz
no i powój

W 1 zakrętce robiny taką dziurke żeby ten czerwony dozownik od gazu tam weszedł i żeby gaz leciał. Wszystko schładdzamy (gaz butelke zerkętki nasionka) w lodówce. Dajemy nasiona do butelki zamykamy zakrętką z dziórką i wstrzykujemy gaz tylko tak żeby leciał płynny! I szybko zmieniamy zakrętke na całą i do lodówki/zamrażarki na 5minut aby sie przeżarło (spokojnie butelka nie wybuchnie). Po 5 minutach wyciągamy gaz powinien dalej być płynny gaz szybko odlewamy a w nasionkach mamy swoje małe LSD :D
Oczywiście jest to tylko teoria i nie wiem jak by sie to sprawdzało w rzeczywistości.
Rejestracja: 2013
  • 65 / 1 / 0

Nie rozumiem po co się tak bawić z gazem, w wątku FAQ jest dokładnie opisana metoda ekstrakcji wodnej która imho działa wyśmienicie i każdy jest ją w stanie wykonać. Jedyny minus tej metody to smak roztworu, no ambrozja toto nie jest :-/ Nawiasem mówiąc, czy gaz nie "wyciągnie" też z nasion substancji cyjanogennych? Pytam więc was, dlaczego powinienem stosować metodę opisaną w pierwszym poście ;-) Proszę jakieś racjonalne argumenty bo jakoś nie przemawia do mnie teza jako by olejek miętowy mógł powstrzymać zmianę LSH w LSA.
Posty: 14 Strona 2 z 2
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 1478 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości