Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 289 • Strona 26 z 29
  • 502 / 74 / 0
Pan psychiatra zmienił mi leki i muszę się rozeznać od nowa w kwestii używek. Dostałam 75mg wenlafaksyny rano i 25mg kwetiapiny przed snem. Jak to będzie reagować ze speedem, mj, MDMA, LSD i DXM?
W strugach deszczu dni toną, dotykam stopą dna
  • 2105 / 458 / 37
Wszystko jest na forum omawiane. Z amfetaminą lepiej nie, zawsze jest ryzyko. MDMA może nie zadziałać, albo zadziałać zdecydowanie za mocno. Kwas co najmniej będzie osłabiony, a kwetiapina go wyłączy po prostu. Branie DXM to spore ryzyko ZS. Zostaje trawa, której generalnie na lekach lepiej nie palić, bo po coś się te leki w końcu bierze.
Lubisz koks?
  • 4444 / 653 / 0
20 marca 2020mmigotka pisze:
Pan psychiatra zmienił mi leki i muszę się rozeznać od nowa w kwestii używek. Dostałam 75mg wenlafaksyny rano i 25mg kwetiapiny przed snem. Jak to będzie reagować ze speedem, mj, MDMA, LSD i DXM?
Powiem tak.
Sam ćpałem na tych lekach i nie ròb tego. Będziesz walić speeda i usypiać się kwetą. Walić alko i dobijać się kwetą. Likwidować porycie wenlą i dalej ćpać.
Kurwa mać!
Łączenie lekòw z ćpaniem tylko pogłébia uzależnienie. Nie prowadzi do wyzdrowienia.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 1224 / 459 / 0
ledzeppelin2 dokladnie tak,ja odstawilem alko a zamiast tego wjebalem sie w leki,ktore dostalem od psychiatry (sertralina,kwetiapina,pregabalina,baclofen) a czuje ze chlac i tak znowu zaczne a wiec uzaleznienie krzyzowe.
  • 1 / / 0
Cześć wszystkim. Mam pytanie o interakcje buprenorfiny z SSRI (paroksetyna). Na forum znalazłem jedynie krótką informację, że bupra nie działa jak jest się na antydepresantach (SSRI), ale bez wyjaśnienia. Od około miesiąca biorę paro 40mg/d oraz pregabalinę 2x150mg 1-0-1 i chcę dołączyć do tego buprę w ramach substytucji, inne opio działają normalnie (poza kodeiną - CYP2D6 etc.), czy w tym przypadku zachodzą jakieś interakcje?
  • 403 / 77 / 0
@admirabiliterbupra wg mnie generalnie działa na granicy placebo, branie SSRI nie daje żadnych interakcji bo działanie buprenorfiny nie opiera się na serotoninie
  • 567 / 25 / 0
Czy 3dni po odstawieniu wenli bezpieczne jest przyfukać 2kreski speeda czy odpuścić sobie? Wiem że lęki mogą mi sie nasilić ale czy cos jeszcze?

przeniesiono do prawidłowego tematu - starysteve
  • 3414 / 1068 / 0
Możesz przyfukać IMHO.
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 2200 / 702 / 0
feta działała normalnie, co do reszty nie wiem. Kwas zależy od osoby, ale większości spłyca fazę, można niby kontrować to biorąc więcej papierków - ale sam nie testowałem. Wiadomo że takie połączenia nie są za zdrowe i krótko mówiąc robimy sobie na złość lecząc się i ćpajac jednocześnie.

/Przeniesiono/ misspill
Autor tego posta jest żywym (?) przykładem że selekcja naturalna nie działa.
Nie bierzcie moich rad poważnie, konsultujcie to z bardziej obeznanymi osobami a najlepiej lekarzem. Słuchacie mnie na własną odpowiedzialność.
  • 73 / 3 / 0
Mirtazapina, remeron S)
Wie ktoś czy działanie kodeiny jest obniżone? Chciałem się dzisiaj odstresować ale boję się o działanie po tym leku który biorę codziennie na sen. Pzdr
ODPOWIEDZ
Posty: 289 • Strona 26 z 29
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.