Interakcje substancji psychoaktywnych z lekami

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 418 / 36 / 0

Brzmi trochę jak reakcja alergiczna.. Ja tak czasem mam po zmieszaniu alkoholi lub gdy wypije dużo dość szybko tez się zdarza, ale.to chyba nietolerancja histaminy lub cis w ten deseń
  • 2 / / 0

Witam, czy stosowanie fluoksetyny 20mgx1 rano i ketrelu 50mgx1 na noc znaczaco wplynie na zazycie 3mmc lub 3cmc

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

W lesie porzucił plecak, w którym było 2,5 kilograma marihuany. Wpadł, kiedy sam zgłosił się na pol

Mężczyzna spacerował w lesie z plecakiem, w którym znajdowało się 2,5 kilograma marihuany. Na widok leśniczego porzucił pakunek z narkotykami i zaczął uciekać. Wpadł, kiedy sam zgłosił się na policję, aby odebrać samochód, który również został w lesie. Grozi mu do 10 lat więzienia.
  • 398 / 78 / 0

Znacząco tak.
Ale to jest i tak loteria, jeśli chodzi o SSRI - u niektórych może nie zadziałać i nic się nie stanie, u innych może zadziałać słabo, a jeszcze u innych może wystąpić zespół serotoninowy.

Lepiej odpuść sobie bo zrobisz sobie krzywdę lub po prostu zmarnujesz towar.
  • 2 / / 0

W takim razie po 2 tyg odstawienia, bedzie bezpieczniej? I czy bedzie odpowiednio czuc dzialanie rc?
  • 1944 / 278 / 0

Mogę sobie zarzucić trochę żeń-szenia i ekstraktu z różeńca górskiego jak jestem na paroksetynie ?
Coby, wzmocnić sobie kofeinę, pamiętam, że taki mix dawał solidnego kopa.
  • 3056 / 315 / 0

Czy 3mmc dziala jak ktos bierze neuroleptyk czy tak jak w przypadku SSRI nie działa w ogole i jest jakieś dodatkowe ryzyko?
  • 398 / 78 / 0

Nie powinno zadziałać, a przynajmniej faza będzie znacząco spłycona.
I nie ma tu żadnego ryzyka.

A i proszę, podawaj następnym razem konkretnie jakich leków używasz,
Znacznie tu ułatwi przyszłe odpowiedzi.
No i neuroleptyk neuroleptyków nierówny.
  • 3056 / 315 / 0

Chodzi konkretnie o rysperydon, stymulanty działają normalnie dlatego pytam o 3mmc bo tutaj dochodzi serotonina.
  • 2213 / 1212 / 34

Znajomy brał i mówił,że raz nie było działania 3 MMC a raz fatalnie czuł się także uważaj.
Na ten rysperydon mówią rozpierdol.
  • 3056 / 315 / 0

To nie o mnie chodzi, ale dzięki.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata