Interakcje substancji psychoaktywnych z lekami

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 249 Strona 18 z 25
Rejestracja: 2017
  • 118 / 12 / 0

Dzięki misspill, bo nie chciałem się przymulać benzo...z psychą normalnie, raczej się bałem że mnie poskręca fizycznie a to mi nakręci jazdy.
Rejestracja: 2018
  • 1196 / 95 / 0

07 sierpnia 2018TK81 pisze:
Witam, mam pytanie. Jako że lecę na benzo codziennie, a nie biorę od 2 dni, bo wciągam fetę i pewnie będę jeszcze wciągał jakaś dobę. Czy w związku z tym mogę mieć jakieś krzywe każdy albo coś bardziej że strony organizmu ? Planuję wziąć benzo ale na koniec , czyli jutro. Może lepiej wziąć dziś profilaktycznie chociaż pół tabletki?
Weż jedną tabletkę na zjazd.

Po drugie skąd mamy wiedzieć jakie benzo bierzesz czy clon czy oxazepam. Jak długo bierzesz 2dni czy 2lata , a może 12 lat.
Ludzie podawajcie jakieś podstawowe informacje.

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

Kanada. Legalna marihuana to cios w branżę piwną

Rok po zalegalizowaniu marihuany konsumpcja piwa w Kanadzie spadła o 3 proc.
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0

Zamierzam zacząć kurację tritico cr i suplementowac się cholina,Wit b6 i bacopa czy można przy tritico ?. Doraźnie w apteczce mam xanax i nasen nie zaszkodzi raz na jakiś czas ?.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 678 / 0

Jeśli bierzesz trazodon, odstaw bacopę, to MAOi.
Rejestracja: 2018
  • 1196 / 95 / 0

Tomaszek34 napisz więcej coś o sobie jaką masz diagnozę , jaki cel leczenia.

Jeśli chodzi o twoje pytanie jw odstaw ten wynalazek , tritico możesz brać spokojnie, to umiarkowany antydepresant w dawkach wyższych 150mg lub 300mg -600mg i umiarkowany anksjolityk w dawkach 25mg-150mg . Jeśli chodzi o xanax to najlepiej nie brać lub ograniczyć do sytuacji wyjątkowych z dużą ostrożnością 1raz do 2razy w tygodniu 0,25mg nie więcej.
Rejestracja: 2013
  • 6 / / 0

Panowie , potrzebna podpowiedź. Od 1.5 miesiąca biorę wenlafeksyne w dawce najpierw 32,5 potem 75mg o przedłużonym działaniu.
Za miesiąc są moje urodziny i wybieram się na Deadmau5a do berlina. No i planuje wrzucić MDMA
Jak to się ma w połączeniu z wenlafaksyną? Czytałem milion postów jedni piszą że nie zadziała inny że spowoduje ZS i zagrożenie życia.
Piłem już alko i nie zauważyłem jakichś zmian, mj to samo. Czego mogę się spodziewać? Chciałbym MDMA z alko połączyć . Czy może zaszkodzić w kuracji / cofnąć efekty i czy faktycznie może wystąpić jakieś zagrożenie zdrowia albo krzywa faza? Bo szkoda zabawy jak ma się coś stać. Sam alkohol może mieć jakiś wpływ ? Bo też jedni pisali ze mocniej klepie i kac większy. Ewentualnie na jakie używki mogę sobie pozwolić żeby zwiększyć przyjemność z zabawy? Żeby było fajnie i bezpiecznie . Może odstawić branie wenlafaksyny na jakiś czas i potem wrócic ? Czy to ma sens czy efekty odstawienia mogą być nieznośne ?
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 678 / 0

Nie poczujesz tej piksy po prostu, nawet ładując tak niską dawkę wenli nie odczujesz właściwego działania MDMA, będzie stłamszone, pozbawione cech doświadczenia psychodelicznego. IMO celuj albo w mocne psychodeliki, albo stymulanty, euforyki sobie daruj. alko możesz trochę popić, jeśli dawno nie piłeś, a tym bardziej nie piłeś na antydepach to ostrożnie i nie lutuj po równo z ludźmi bo przeżyjesz kaca stulecia i zniszczysz na jakiś czas efekt antydepresyjny.
Rejestracja: 2014
  • 2868 / 244 / 0

Nie ma szans że piguła zadziała w dodatku ryzyko ZS.
Rejestracja: 2016
  • 349 / 62 / 0

Tak jak poprzednicy napisali, MDMA sobie odpuść, szkoda i towaru i zdrowia jeśli bierzesz wenlafaksynę.

alkohol to w moim przypadku 1,5 piwa i już jest reset w jakimś stopniu.
Jeśli będzie Ci brakować smaku piwa, to zamień na bezalkoholowe.

Psychodeliki, amfetamina (rozsądnie z ilością), marihuana lub GBL na taką imprezę przy zestawieniu z wenlą.
Rejestracja: 2013
  • 6 / / 0

Jakie psychodeliki np. ? A mefedronopochodne ? Pić alkohol piłem już i to sporo i nie było źle , na drugi dzień łeb bolał kosmicznie ale da się żyć i faktycznie miałem coś takiego potem przez pare dni jakby powrót depresji ale nie łączyłem tego z alkoholem. Próbowałem też metaamfetamine na wenli albo bardzo malutką nitkę i w sumie było normalnie.

Może na weekend przed zrobie sobie małą próbę i zarzucę pół pixa zobaczę co się będzie działo
Posty: 249 Strona 18 z 25
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 628 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość