Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 2629 • Strona 262 z 263
  • 269 / 39 / 0
U was tez wszędzie mega podwyżki cen igieł? Za 5 sztuk 0.5x25 place 2zl od kilku dni... Za pake wychodzi 30/40zl gdzie niedawno jeszcze była za 15.
:tabletki:
  • 60 / 12 / 0
Na środku przedramienia znajduje się tętnica, tydzień temu robiłem pierwsze ifau (nie wyszło) gdy wbiłem się na środku przedramienia około 10cm przy dłoni i gdy nacisnąłem na tłoczek poczułem spory ból więc sobie odpuściłem, nie wiem tylko czy to dlatego że jest tam tętnica czy po prostu wypadłem z żyły przy puszczaniu stazy bo cholernie trzęsły mi się ręce. Doradźcie bo jutro chciałbym strzelić w to samo miejsce bo jest dobrze widoczne xD
Świat się zmienia, słońce zachodzi a wódka się kończy.
  • 1965 / 367 / 0
Wypadłeś.Przy podawaniu polóż reke na stół i oprzyj o nią dłoń w której trzymasz strzykawke,żeby Ci się tak ręka nie trzęsła.I jak ktoś mi kiedyś powiedział tutaj,zaplanuj sobie wszystko co chcesz po kolei zrobić.Bo w stresie możesz coś zjebac.Masz wiedzieć co robisz.I z chłodną głową.
widzialem nieskonczonosc
  • 358 / 42 / 0
Słuchajcie, słabo u mnie z żyłami mimo pracy fizycznej i nie byciem zalanym. Widać je dobrze na nadgarstkach, na zgięciach sie już pochowały. Ogólnie staza by pewnie pomogła ale nie lubie sie z nią jebać.

W szpitalu pielęgniarka przed np. pobraniem krwi czy włożeniem motylka psiukała mnie czyms i poklepała. I magia - widać gdzie jest żyła. Co to za substancja?
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 4581 / 2101 / 1
Wydaje mi się, że chodzi o tzw "płyn magnetyczny" (nazwa niemedyczna, tak go dziewczyny między sobą nazywają). zawiera mikrocząsteczki magnesu (nie mylić z magnezem), które reagują z cząsteczkami żelaza w naczyniu i układają się w takie widoczne pod światło ścieżki tak jak biegną naczynia.

Widziałem z 3 razy jak to było stosowane i faktycznie daje cuda u osób otyłych. Bez usg widać gdzie są duże naczynia. Jest to także forma nieinwazyjna, ścierasz to i kłujesz po umyciu w to miejsce trafiasz w żyłę. W chwili obecnej ma status LZ, czyli stosowany tylko w lecznictwie zamkniętym, ale zapewne niedługo będzie do kupienia powszechnie.


Na pediatrii jest to także fajna forma odwrócenia uwagi i zaciekawienia. Zanim dzieciak się zorientuje już wiadomo gdzie kłuć.
  • 1 / / 0
siema mam taki problem. wczoraj walnęłam mefedron pierwszy raz w kable i po wszystkim momentalnie zaczęłam czuć silne pieczenie w gardle a potem duszności i ucisk w klatce piersiowej. stan ten utrzymywał się z 4-5 godzin. myślałam że zejdę ale na szczęście przeszło. wie ktoś co to mogło być?
  • 4581 / 2101 / 1
Tak. W strzykawce znajdowały się substancje/nieczystości/produkty niewłaściwej obróbki które przemieszczając się w układzie krwionośnym dotarły do płuc i tam utworzyły chwilowy miejscowy zator płucny. Uczucie w gardle to jeden z sygnałów o zatorze.

Minęło, gdyż krew i jej składniki rozpuściły zator, jednakże nie zrobiły tego całkowicie i na pewno w płucach pozostało tego trochę, a reszta została rozniesiona po reszcie ciała i tam już pozostanie.


Dostałeś żółtą kartkę za brak higieny/wiedzy/umiejętności walenia i.v. Pamiętaj, że następnym razem może to być kartka czerwona.


PS. Nigdy nie wal i.v. jeżeli nie masz pewności że towar jest czysty. Obecnie rozsypują go nie wiadomo czym, byle objętość się zgadzała, a ty to walisz i.v. Przynajmniej następnym razem użyj filtru strzykawkowego i z 2x przefiltruj zanim cokolwiek podasz.
  • 13 / 2 / 0
Czesc, probowalem sobie podac sprzet dozylnie. 4 wkucia byly dobre bo za kazdym razem krew widzialem. Niestety nie mialem sily/odwagi wlac zawartosci do zyly. Troche nieudolnie to robilem i na 2 z 4 wkluc zrobily mi sie siniaczki podskorne. Macie jakas rade jak przyspieszyc proces ich znikania? Bardzo dziekuje. Przynajmnien juz wiem, ze nie nadaje sie na podawanie dragów ten sposób.
  • 13 / / 0
Heja z racjj że mam bardzo blada cerę bardzo widać ślady po starych injekcjach, mimo że nie wale już ponad miesiąc w żyły na przedramieniu to nadal tkwią lekko widoczne ślady, są jakieś maści żeby kompletnie znikły? Przez to bronię się przed pójściem na pobranie krwi
  • 358 / 42 / 0
Zawsze możesz powiedzieć, ze w szpitalu cie tak pokłuli, wenflon, pobieranie krwi. Bez kitu mam blizny poszpitalne z wczesniej wymienionych powodow, a z mojego walenia w kabel nie ma praktycznie śladów.
Są jakies maści na blizny. Na ile pomagają, nie wiem nie testowalem. Poszukaj w internecie opinii.
A następnym razem celuj w igły 0.4-0.5 dopoki nie pukasz duzo morfiny.

Przy okazji dopisze przestrogę: jak sie nie wbiliście w żyle odrazu to nie szukajcie jej pod skóra wiercąc nią na boki. Od tego dostałem lekki niedowład ręki jakis czas temu. Najprawdopodobniej uszkodziłem nerw - minie z czasem, ale kto wie czy nie skończyło by sie to paraliżem ręki.
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
ODPOWIEDZ
Posty: 2629 • Strona 262 z 263
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.