Inhalanty - wątek ogólny

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 124 Strona 10 z 13
Rejestracja: 2018
  • 468 / 28 / 0

Generalnie większego gówna niż wszelakiego rodzaju inhalanty nie znajdziecie nawet w najgorszym kiblu... Czytając wątki o rozpuszczalnikach, gazach do zapalniczek itp, zastanawia mnie, co trzeba mieć w głowie, żeby dla tak nędznej fazy niszczyć sobie organizm srogo. Jedyne wytłumaczenie - selekcja naturalna, najpierw inhalanty, teraz jebane RC, jebać!
Rejestracja: 2015
  • 2067 / 339 / 9

A ja powiem, że ostatnio chwilę temu wciągałem butan doustnie i jest to dysocjant lub coś takiego jak poppers lekko. Taka śmieszna ciekawostka na jeden wieczór.

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

"Czarny dym przysłonił niebo". Narkotyki warte ponad dwa miliardy dolarów stanęły w płomieniach

Z okazji przypadającego w piątek Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Narkomanii, ustanowionego przez ONZ, Tajlandia i Birma podpaliły łącznie 25 ton narkotyków o szacowanej wartości ponad dwóch miliardów dolarów.
Rejestracja: 2009
  • 260 / 6 / 0

Ja się jakoś zawsze bałem że to eksploduje w moich płucach ;)
Rejestracja: 2017
  • 9 / / 0

Siemka,tak przeczytałem te ostatnie posty i..Jaki gaz do zapalniczek? toluen?czy co tam jeszcze!Fakt nie wrzucałem DMT,kwas głównie bad tripy,grzyby wielka mistyka,wielka. Ale po niczym nie doznałem takich tripów,jak po kleju.Był początek 80tych lat i to było TRI(teraz pewnie zmienili rozpuszczalnik) Człowiek dosłownie przechodził przez te drzwi(doors)! Wszechświat potrafił powstać być i rozpaść się na moich oczach w miliardy lat , a trwało to w realu np 3 min.Loty przegrube , Dokładnie to czego oczekuje się od psychodelików.Nie znam pewnie i nie poznam wielu tematów, ale mam respekt do tamtych podróży.No trochę poza tematem ,jebnięcia jak dużo ketaminy Iv wrzucane na kopa! Peace

I jeszcze taki patencik (nie wiem czy w temacie) Lek w aerozolu Salbutamol.Wypuszczasz powietrze i psikasz to wdychając bardzo powoli ze 40 ,50 psiknięć , na leżąco po ciemku z zamkniętymi oczami.Trzymasz w płucach do granic wytrzymałości...bez paniki wydech i normalnie pod powiekami ,magia kolorowych geometrycznych sytuacji,otwierasz oczy a to zostaje jaszcze długą chwilę(zapomniałem że oddychasz normalnie) ceną za taką jazdę(ciekawą) jest niestety to że trwa to pół minuty a następne trzy godziny serce robi rewolucje. Oczywiście nikogo nie namawiam,w ulotce jest napisane :przy ataku astmy 2 psiknięcia,a ulotek trzeba się słuchać!
Rejestracja: 2017
  • 96 / 3 / 0

Odkopuję. Podajcie mi najmniej szkodliwe inhalanty. Wedle mojej dedukcji jest to N20 oraz eter dietyliwy. Co jeszcze powinno tu należeć i czy się mylę?
Rejestracja: 2018
  • 468 / 28 / 0

Nie ma czegoś takiego jak "najmniej szkodliwe inhalanty" Każdy jebie komórki mózgowe aż trzaski słychać ;)
Rejestracja: 2017
  • 229 / 13 / 0

Raczej jest jakaś różnica miedzy szkodliwością kirania benzyny a np. poppersa. generalnie to wszystko szkodzi idąc tym tropem (żeby nie było nie mowie ze inhalanty nie szkodzą)
Rejestracja: 2018
  • 468 / 28 / 0

Inhalanty czy to benzyna, czy nitro czy poppersy degenerują zdecydowanie szybciej niż inne substancje. Nie kumam ludzi, którzy w dzisiejszych czasach nadal odurzają się w tak podły sposób.
Rejestracja: 2017
  • 229 / 13 / 0

Zgadza się, a my próbujemy wyłonić najmniej szkodliwe z tych najbardziej. Popek czy balonik na propsie, raz na jakiś czas można sobie urozmaicić, a takie N2O ma swoja specyficzna magie i klimat , kto nie spróbował ten się nie przekonał :*)
Rejestracja: 2018
  • 468 / 28 / 0

Powiem tak, N2O nigdy na mnie nie zadziałało, zrobiłem może z 4 podejścia i zero efektów, poppersy są może przyjemne (zależnie od preferencji), ale są groźne, uwierz.
Posty: 124 Strona 10 z 13
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 1314 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości