Indoor (growbox)

Moderator: Konopia

• 463 / / 0

brak wody, za ciepło tez może być

• 13 / / 0

Ja tam nie widze problemu.. Też tak mam jak za długo przeciągne krzaka w zbyt małej doniczce:P..
1. Przesadzić
2. Zdrowo podlać
3. Pilnować ph
4. Dać jej rosnąć ;)

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Pierwszy krok w stronę legalizacji halucynogenów?

Denver może stać się pierwszym amerykańskim miastem, które zdekryminalizuje posiadanie „magicznych grzybków”. Podobna inicjatywa ruszyła już także w stanie Oregon.

• 4 / / 0

Jako młody grower, mam 2 pytanka.

Jakie gatunki polecacie do domowej uprawy (stosunek mocy , zbiorów i trudnosci w hodowli)?
Jaka firma (DP, FM, Nirvana inne..)?

Z góry thx za info.

Użytkownik nieaktywny
  • 33 / / 0

osobiscie polecił bym ci bigbuda z nirwany. sam go sadzilem w boxie i jestem zadowolony :-D

• 4 / / 0

Pomyśle :) juz go smażyłem i byłem zadowolony :-D

Użytkownik nieaktywny
  • 33 / / 0

od 2.00 czasu ziemskiego dnia dzisiejszego jestem posiadaczem SYNA zwie sie Konrad i wazy 3kg :-)

Użytkownik nieaktywny
  • 128 / / 0

Mam parę pytań do doświadczonych hodowców:)
1.Ile roślin mogę wcisnąć(najlepiej) do boxa dł.58xsz.50wys.70cm?
2.Czy 5 świetlówek 24W będzie wystarczało?
3.Ilu litrowe donice powinienem zastosować?
4.Ile godzin naświetlać?
Pozdro

• 13 / / 0

goodbye pisze :
od 2.00 czasu ziemskiego dnia dzisiejszego jestem posiadaczem SYNA zwie sie Konrad i wazy 3kg :-)

No to gratuluję ;)

Malza pisze :
...
4.Ile godzin naświetlać?
...

Malza.. Litości.. Poczytaj forum..

Użytkownik nieaktywny
  • 128 / / 0

@dubzky najpierw napisałem w temacie a potem zaczołem czytać... dalej mam aktualne pytanie nr1:)

• 13 / / 0

58x50x70 mówisz..

1. Jeżeli chodzi o powierzchnie to.. 1 %-D
2. WYSOKOŚĆ ! 70cm to stanowczo za mało, nawet przy konkretnej tresurze.. przynajmniej 2x tyle (jeszcze światło gdzies musi wisieć przecież + wysokość doniczek).
3. Na początek wegu pod kompaktami oczywiście da radę wepchnąc.. Hmm.. ze 4..? Ale to na krótko.. Potem wybierasz najdorodniejszą pannę, doniczka na całą powierzchnię boxa, hps ze 150w i wio z flo ;)
Wróć do „Growboxy i inne pomieszczenia”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata