Ile śpicie?

Moderatorzy: Knajpa, Zdrowie

• 22 / 3 / 0

Dzisiaj trzecia noc bez snu standardowo. Teraz beda trzy noce po 12 h snu. Pozniej 3 noce bez itd. Czyli w sumie srednia wychodzi 6 h snu dziennie. E no to widze nie ma tragedii. Mieszcze sie w standardzie.
  • 1215 / 24 / 25

Dziś spałem 2h.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Chciałam znaleźć odpowiedź na pytanie: czy marihuana leczy? (wywiad)

W trakcie pracy nad książką zrozumiałam, że nie ma jeszcze pewnej odpowiedzi – mówi Aleksandra Pezda, autorka książki „Zdrowaś mario. Reportaże o medycznej marihuanie”.
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / 1 / 0

Nie śpię dłużej niż pięć godzin.
  • 775 / 96 / 0

Ostatnio albo wcale nie śpię, ewentualne 1-1,5h.
Albo w drugą stronę, śpię po 8-9h.
Czasem mi się zdarzy 12h snu, ale to jakoś raz na tydzień max i tylko po wzięciu 100mg kwetiapiny.
  • 22 / 3 / 0

Jeszcze raz dostapie tego zaszczytu, aby sie tu wypowiedziec i z tej okazji napisze, ze spie od 3 tygodni co druga noc i czuje sie zajebiscie.

Eee oooo eeeee Oooo Kocham wszystkich.

Jol.
Użytkownik zbanowany
  • 26 / 5 / 0

Dzisiaj spałem z 10 h. Ale nie na trzeźwo, na trzeźwo czasami nawet 4-5 godzin i pozdro bo na 8 do pracy a ja wybudzony już 2h przed budzikiem w nocy....
  • 2 / 1 / 0

Dopiero po wielu przejściach uświadomiłem sobie konsekwencje braku snu. Tak się nie da żyć, zawalać swoje codzienne sprawy i obowiązki przez ogólnie pojętą zwałą bądź kacem to mało odpowiedzialne i na dłuższą metę bardzo wpływa począwszy od zwykłej codzienności po relacje między ludzkie. Mija już dobry rok w którym nie tknąłem ciężkiego gówna (zinterpretuj to wedle swojego uznania), śpię w zależności od planów dnia około 8-10 godzin dziennie ( standardowo spanko o 22-23, zrywka po 8) Na karku 19, czas się otrząsnąć :D
  • 22 / 4 / 0

Różnie - 6-8h w tygodniu, w weekendy lub wolne 8-12h. Powinienem kłaść się o przyzwoitych godzinach, wtedy byłbym wyspany, ale komu się chce..
  • 266 / 6 / 0

Staram się 8h dziennie, bowiem jak śpię mniej to czuję się jeszcze bardziej zmęczony niż zwykle.
  • 46 / 7 / 0

7 godzin snu to jest minimum. Moja ogólna produktywność jest o wiele lepsza przy spaniu ponad 7 godzin codziennie przez tydzień, niż przy poświęcaniu np. 2 godzin snu na wykonanie pracy przy pomocy stymulantów.
Wróć do „Knajpa pod Przychodnią”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata