Ile śpicie?

Moderatorzy: Knajpa, Zdrowie

Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Średnio sypiam siedem, osiem godzin. Zdecydowanie wystarczająca ilość snu jak dla mnie. Fakt, nigdy nie wstaje rześki i świeży z łóżka, raczej jest to zombie walk do toalety ale nie miewam ziewania czy ochoty na drzemkę za dnia. ;)
  • 1 / / 0

Ja muszę spać minimum 9 h na dobę. Inaczej nie mogę funkcjonować normalnie.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Siedleccy kryminalni zlikwidowali wytwórnię mefedronu

Policjanci zabezpieczyli 6 kg mefedronu, komponenty i sprzęt do jego produkcji i dystrybucji. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków oszacowana została na blisko 300 tys. złotych.
  • 1 / 1 / 0

rok po wyjściu z benzo nadal udaje się przespać maksymalnie trzy godziny :( A czasem i nie tyle
  • 50 / 3 / 0

przez cały tydzień może kilka minut
i tak leci z tygodnia na tydzień
dochodzi do tego, że się ośmieszam popelniając komiczne błędy
nie wiem co się dzieje itp.

dziś odespałem, chemicznie...
  • 3 / / 0

9h i jest idealnie, imo warto tez utrzymać odpowiedni rytm dobowy, nawet jakbym miał przespać 20h w ciągu jednej doby (wspomagając się chemią) by się przestawić po weekendzie to przez resztę tygodnia wstając przed 10 mam dużo lepsze samopoczucie niż gdybym tego nie zrobił.
  • 3796 / 416 / 11

Dzisiaj 12h, napierdolony na zwale z metkata.
Wyspałem się, jeszcze bym poleżał, ale jak spojrzałem na zegar to się za głowę złapałem !
  • 20 / 5 / 0

Ostatnio odkryłem że idealna ilość snu dla mnie to 8-8,5h i od jakiegoś czasu staram się tyle spać i póki co sprawdza się :P
  • 6 / / 0

Ja tam nieraz przez nawet i 2 tyg śpie po góra 4h i w sumie nie czuje się jakoś gorzej niż jak śpie po 8-9
  • 616 / 53 / 0

8h, z tym że do tego trzeba doliczyć czas na zaśnięcie ok. 0,5-1h. Teraz mogę sobie na tyle snu pozwolić, bo mam nienormowane godziny pracy. Kiedyś jak musiałem być na 8 w biurze, to trzeba było wstać o 5 i większość dnia byłem jak zombie.
  • 102 / 13 / 0

Ja 7-8 godzin na dobę. Zauważyłem że przy tak długim śnie (wcześniej było 4-5 godz) organizm lepiej sobie radzi z katarem, przeziębieniami , wyglądam zdrowiej.
Wróć do „Knajpa pod Przychodnią”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata