Ile śpicie?

Moderatorzy: Knajpa, Zdrowie

• 5 / / 0

z reguły śpię 3-5h. po zarzuceniu jakiegoś opio to po 15h i dłużej, ogólnie KOCHAM zasypiać po opio, bo czuje się jak w niebie, ten stan nie jest do opisania po prostu.
  • 8 / 1 / 0

normalnie potrzebuję 6-7h snu na dobę, tylko jak nie biorę SSRI i nie ćpam to cykl dobowy uparcie sie przesuwa o 2h dziennie, to znaczy: usypiam o np. 24, wstaję o 7, kolejnego dnia usypiam o 2, wstaje o 8 itd. miałem tak jeszcze zanim zacząłem brać setraline i zanim zacząłem ćpać,
no i przyy ćpaniu stymulantów jakoś łatwiej cykl wyregulować xd

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Hiszpania: uliczny haszysz skażony "znaczącymi ilościami fekaliów"

Nowe badanie stwierdza, że większość marihuany sprzedawanej na ulicach Madrytu jest skażona niebezpiecznym poziomem fekaliów.
  • 141 / 9 / 0

Obecnie śpię wskazywane 8 godzin. Po dostaniu psychotropów od lekarza i zażywaniu ich regularnie wszystko się ustabilizowało po miesiącu. Około godziny 22:30 oczy same się zamykają. Wstaję o 7 czasem budzę się 6:30.
Muszę jednak uważać z trampkiem. Jeżeli wezmę po 12 to już wiem, że dzisiaj będzie ciężka noc. Także zawsze biorę rano, jakąś godzinę po śniadaniu.
  • 3913 / 445 / 11

Od kilku dni nic.
  • 39 / 1 / 0

średnio 10 godzin co wydaje się dużo
  • 1 / / 0

to zależy o której pójdę spać xd ale generalnie to 8
  • 0 / / 0

Na ogól po 7h czuję się wyspany. Ale jak już pewnie ktoś napisał, nie ilość a jakość odgrywa tutaj największą rolę.

PS: Pierwszy post, więc witam wszystkich cieplutko :-D
  • 1519 / 295 / 0

Czytam w nocy i nic mnie od tego nie odciągnie, nawet budzik na 6 i 4 na zegarze.
Czasem mam takie "resety" rytmu, gdzie np. zaliczam ciąg spania (bez chemii) przez 18-20h, z reguły przy zmianie lato/jesień i jesień/zima. Dwa, max trzy takie dni pod rząd i potem wraca wszystko do normy, czyli 8h.

Za to w stresie lepiej funkcjonuję, gdy śpię mniej. Nawet te patologiczne 3h i kawa, kawa, kawa, kawa. Wyostrzone zmysły można przekuć na plus. Jednak skoro są osoby, które po energetykach idą spać, to ciężko sugerować się działaniem snu na np. mój organizm. ;-)
Użytkownik nieaktywny
  • 60 / 7 / 0

najczesciej 7 godzin
staram sie spac 8 ale czasem tylko wyjdzie
najchetniej bym spał 9 ale to sie nie udaje
za to udaje sie spac po 6 a wtedy lipa
do roboty na 6 rano, to 3:20 wstaje juz z lozka i klade sie spac 18-19.
jak na 14 (moja ulubiona zmiana) to o 22 koniec roboty wiec mozna pocpac i do 4 max 5 rano posiedziec %-D .
jak na 22 to jest lipa, bo 8 rano ide spac po pracy a budze sie 16 srednio
  • 182 / 21 / 0

Na przestrzeni około ostatnich 2 miesięcy spanie mocno nierregualrne bywało mocne spadnie przez 1-3 dni z pobudkami na szamę, ogar, wc, spacer, z maratonami typu 5-7 dni, albo 2-3 nocki zarwane, odespane i tak powielone to kilka razy.
Wróć do „Knajpa pod Przychodnią”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata