Ile śpicie?

Moderatorzy: Knajpa, Zdrowie

Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 25 / 0

7-12 godzin, zależy czy akurat potrzebna mi doraźna kwetiapina/benzo czy nie.
  • 1820 / 240 / 0

ostatnio 5-7 godzin, z tym że budzę się co najmniej raz w tym czasie :/

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Meksyk chce majątku El Chapo

Prezydent Meksyku z zadowoleniem przyjął propozycję oddania fortuny narkotykowego króla Joaquina "El Chapo" Guzmana ludności kraju.
  • 37 / 3 / 0

Róznie z tym snem bywa jak leci browar to wybudze sie nawety 5 razy w ciagu nocy. meczace.
ogolnie srednio wychodzi raz 4 godziny snu innym razem 9. Nie wiem od czego to zalezy
  • 4229 / 592 / 16

12h wczoraj..
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 70 / 0

Chuj wie, ostatnio calkiem nieźle, bo koło 6-7 godzin, ale to zasługa tylko i wylączne pregaby+doraźnego klona w stylu 0,5 mg jak juz naprawde nie mogę usnąc.
Troche mi szkoda, że to wszystko spierdoliłem, bo w boksie byłem naprawdę niezły, a teraz rozjebany zegar biologiczny, bez opio wieczne zmęczenie i po uczelni padam na ryj jakbym przepracował 12h na budowie. Chuj trzeba przeczekać najgorszy okres, wytrzymać mniej więcej do miesiąca abstynencji i mam nadzieję, że cały mój zapał do sportu (i to co mnie paradoksalnie wyciągneło z opio na chwilę hehe) wróci.
  • 45 / 5 / 0

Snu zawsze jest mi mało, mógłbym się budzić po czym iść spać dalej. Na ogół około 7 godzin snu ciągiem.
  • 1182 / 50 / 0

Ostatnio ponad 12 godzin na dobę.
  • 39 / 4 / 0

Przez ostatnie trzy dni po 6,7gdz. Z Lerivonem, którego sobie czasem funduję około 12gdz. Taka regeneracja jest od czasu do czasu potrzebna. Tak jak czasem turbo drzemki podczas dnia, coraz bardziej popularne.
  • 1 / / 0

6-8h.
Ogólnie najlepiej czuje się po 6 godzinach snu. Więcej niż 8h, to dla mnie samobójstwo :).
  • 79 / 9 / 0

Im więcej, tym lepiej. Gdy byłem sam, to spanie po 10 godzin było codziennością. Budziłem się wtedy jakby na małej bombie, wielokrotnie miewałem "nad ranem" (czasem to było około 1300, ale z mojej perspektywy był to poranek) lucid dream, szczególnie podczas spontanicznego dosypiania na "jeszcze pół godziny i wstaję".

Teraz jest niestety słabo z tym, potomek zazwyczaj około 0600 wstaje i koniec - stary też musi, a że należę do nocnych marków, to sami rozmiecie jak to się odbija na długości snu.
Wróć do „Knajpa pod Przychodnią”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata