Ile śpicie?

Moderatorzy: Knajpa, Zdrowie

• 31 / 2 / 0

Najlepiej mi robi 8h snu. Zdarzają sie sytuacje ze potrafie przespać i 9, ale efektem tego jest tylko wieksze zmeczenie. 8h jest idealnie.
  • 18 / / 0

3-4h. W przypadku 3h jestem wyspany, bo nie burzy to "cyklu snu". Jest takie gówno. Co 1,5h masz cykl snu. Jeżeli prześpisz kolejno 1,5h - 3h - 4,5h itp to będziesz wyspany. Jeżeli natomiast prześpisz, nie wiem, 5h, to obudzisz się niewyspany.

Tak mówią.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Blisko kilogram metamfetaminy zabezpieczyli bydgoscy kryminalni

Bydgoscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 33-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie blisko kilogram metamfetaminy. Podejrzany będzie odpowiadać za posiadanie znacznych ilości narkotyków.
  • 358 / / 0

Dobra sprawa to spanie po godzinie na każde 6,kolega który ma dużo na głowie praktykował,jakoś ten sposób snu się nazywa ale zapomniałem.Ja bym tak nie dał rady,8-9h muszę kimać bo inaczej będę niepatomny,szkoda bo dzień się głupio wtedy skraca,nim wstaniesz,zjesz zaraz się południe robi.A żeby odkleić się od łóżka o 7 czy 8 rano to trzeba sporo chęci :blush:
  • 34 / 1 / 0

Bywało i tak, że wracało się do domu zbyt późno na kolacje, wstawało zbyt późno na śniadanie śpiąc 6h, strasznie wyniszczające, ale jednak gdy nastała potrzeba 6 rano 3h snu kawa i na robote :)
  • 4188 / 562 / 11

Czasami nie spie wcale.
A czasami w dzień śpie , a w nocy wychodzę na narkotyczny żer.
Taki hrabia Drakula.
  • 9 / / 0

8h jeśli nie ma spiny. Gdy trzeba rano wstać i funkcjonować na 100%, to i 6h starczy. Jeśli mam po prostu funkcjonować, to min. 4h.

Ponadto sam stosuję i serdecznie polecam drzemkę w trakcie dnia max 30min, najlepiej po obiedzie - działa cuda!
  • 180 / / 0

Obecnie od 3-5 godzin. Wakacyjna praca w zakładzie trumniarskim.
  • 37 / / 0

6-8 godz. i jest spoko. Ale życie mnie nauczyło, że czasem i dwie godz. wystarczą.
  • 751 / 49 / 0

Ile da rade.
  • 990 / 17 / 0

Do oporu najlepiej. Jakieś standardy, normy ile godzin spać dobrze, chuje muje - jebać to i spać do oporu, jeżeli jest możliwość.

Pozdrawiam
Wróć do „Knajpa pod Przychodnią”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata