Ile śpicie?

Moderatorzy: Knajpa, Zdrowie

• 1332 / 49 / 0

Czytałem gdzieś, że wśród osób śpiących mniej niż 7:30h albo więcej niż 8:30h na dobę, więcej ludzi umiera młodziej. Spanie za długo jest złe dla organizmu, tak samo jak spanie za krótko. Ja zazwyczaj chodzę spać rano, koło 3-4 i wstaję około jedenastej.
  • 11 / / 0

pustka pisze:
Mnie to bardziej wybija z rytmu, moje są tak realistyczne, że potem nie wiem co było naprawdę a co na niby.
Tak realistyczne, że mówię, mówię przez sen. A wręcz drę pizdę.
Mam to samo po dwóch dniach bez 3-mmc. Jeszcze czasem coś dusi heheh demony.

Ogólnie od dłuższego czasu śpię średnio 2 noce w tygodniu hehehe może być czasem 3 a czasem tydzień bez snu, jak wyjdzie. Idę spać kiedy czuję że czas hehe albo muszę. A dwa dni bez wspomagaczy całe przesypiam. Oczy mi się cały czas zamykają hehehe Ale rzadko się to zdarza zazwyczaj nocka przespana 5 - 7h i wraca 3-mmc hehehe. Brak snu nie przeszkadza mi. Nie śpie po kilka nocy pod rząd ale w międzyczasie cały czas coś się dzieje ;-)

Taki tryb życia na pewno skraca je i to srogo obstawiam, ale mam wyjebane w to. Lepsze szalone 30 niż zamulone 60 :-)

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Kolor oczu a skłonność do alkoholizmu. Sprawdź, czy tobie grozi uzależnienie

Twój kolor oczu wpływa na to, ile alkoholu jesteś w stanie wypić — brzmi abstrakcyjnie, ale do takich właśnie wniosków doszli naukowcy ze Stanów Zjednoczonych. Osoby o niebieskich czy brązowych oczach piją więcej? Naukowcy nie pozostawiają złudzeń.
  • 110 / 1 / 0

Potrzebuję minimum 7 godzin snu, by obudzić się wypoczęta.
Od dwóch lat muszę wstać do pracy o godzinie 6.00/6.30/7.00 (w zależności od dnia) i jest to dla mnie piekło na ziemi.
  • 378 / 11 / 0

8 h idealnie, chociaż przy próbach na 7,5 też czuje się wyśmienicie :)
  • 29 / / 0

potrafię kilka dni z rzędu nie spać i nie odczuwać zmęczenia, ale normalnie to śpię po 4h dziennie i jestem wyspany, nie lubię spać.
  • 35 / / 0

Najlepiej funkcjonuje mi się w nocy, zasypiam gdzieś ok. 1.30-2.00, ale to raczej z konieczności, gdyby to ode mnie zależało chodziłbym spać około 3. Śpię jakieś 5 godzin w nocy + ok. godzinna drzemka w ciągu dnia.
  • 3534 / 18 / 0

Siosek pisze:
potrafię kilka dni z rzędu nie spać i nie odczuwać zmęczenia, ale normalnie to śpię po 4h dziennie i jestem wyspany, nie lubię spać.
Bierzesz jakieś stymulanty czy jesteś terminatorem?
  • 886 / 38 / 0

Ja śpię zazwyczaj około 8 godzin, czasem jak nie muszę rano wcześnie wstać to nawet do 11. Jestem typem który lubi się porządnie wyspać, nie lubię zarywać nocek bo na drugi dzień słabo funkcjonuję.
  • 129 / 7 / 0

różnie się, często kilka godzin wystarczy abym był pełen energii a czasem potrzeba 10+ bym mógł stać na nogach
myśle, że 6-8h snu wystarca aby się wyspać
  • 333 / 1 / 0

Jestem absolutnym śpiochem, który miewa problemy ze snem. Lubię się wyspać choć nie zawsze potrafię. By być wypoczętym potrzebuje ok 8h naturalnie, najlepiej równe 8h, ale zawsze sobie dosypiam, dodrzemkuje i wychodzi zazwyczaj, że wstaje po południu oraz pozostaje zamroczony do wieczora, nienawidzę tego, ale tak trudno się podnieść rano z łóżka.
Wróć do „Knajpa pod Przychodnią”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata