Ile mozna jechać na opiatach?

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 2120 / 55 / 3

Mam hobby i walę iv. To się nie wyklucza, walisz po prostu mniej żeby funkcjonować rano i więcej wieczorem do usranego noddingu.
  • 120 / 2 / 0

pletzturra pisze:
Mam hobby i walę iv. To się nie wyklucza
Pogratulować. Opiomedal Hyperreala im. BlueBerry leci do Ciebie!

Nie napisałam, że hobby i iv się wykluczają. Napisałam, że prędzej czy później coś się degraduje i wyliczyłam przykładowo m.in. hobby. Jednak wiadomo, co jednostka, to inna reakcja.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Jak policja administratorów narkotykowego bazaru znalazła i zamknęła

Choć wielu przestępców jest ciągle na wolności, to wygląda na to, że administratorzy sklepów z narkotykami w sieci Tor konsekwentnie wpadają w ręce organów ścigania. Jakie błędy popełnili bohaterowie tej historii?
  • 1131 / 54 / 0

Temat kompletnie z dupy. Mozna jechac do usranej smierci i tyle.
  • 2120 / 55 / 3

^ I dowodem jest Stary Dziad.

@Motzno: Nie moja wina, że nie umiesz się jasno wyrazić, Złotko.
  • 120 / 2 / 0

tak sobie tłumacz plecibzduro swoje niezrozumienie mojego wyliczenia o możliwych skutkach degradacji. i wypierdalaj mi z tym "złotko", doskonale wiemy, że to nędzne próbowanie zaznaczenia swojej "wyższości"

cho do tasiemca to sobie powygarujemy
*zaciera ręce*

wracając stricte do tematu - racja - jeden dotrwa 40 lat, jeden po 2 latach odjedzie. zależne od jednostki.
  • 158 / 13 / 0

Tytuł wątku jest całkowicie od czapy.Co to znaczy "ile"?Jednemu wystarczy jeden strzał,aby pożegnać się z doczesnym padołem,a inny będzie walił po kablach przez kilka dekad i twierdził,ze nic mu nie jest.Choć takich przypadków to ja nie znam.Z czasem każdemu ćmaga robi w głowie "wykopki"-wyjaławia emocjonalnie i uczuciowo.Pomiędzy bajki można wsadzić historyjki o narkomanach osiągających sukcesy na polu prywatnym i zawodowym.To wszystko ma krótkie nogi. Który szef będzie tolerował błędne spojrzenie i bełkot naćpanego pracownika?Który naćpany koleś jest w stanie poprowadzić własną firmę?Jakiemu zgrzanemu współmałżonkowi można zaufać i np.powierzyć dziecko pod opiekę? Dodajmy do tego permanentne kłamstwa, oszukiwanie i wykorzystywanie wszystkich .Prędzej czy później każdy ćpacz ląduje we własnym prywatnym piekiełku,bo tylko taki pół degenerat wie,ile i co, stracił przez ćpanie,a i to tylko do czasu,aż mu ćmaga całkowicie sumienia i rozumu nie wyżre.
"Ile"na to trzeba czasu?Niewiele.
  • 2120 / 55 / 3

@motzno Bo nie umiesz się porządnie wyrazić. Tak, żeby inni Cię zrozumieli.
Wyższości? Jakiej wyższości?
Ps. Co do wygarowania to sorry, ale mam większe priorytety niż przepychanki o byle gówno na forum dla ćpunów.
  • 1563 / 316 / 0

fedor pisze:
.Prędzej czy później każdy ćpacz ląduje we własnym prywatnym piekiełku,bo tylko taki pół degenerat wie,ile i co, stracił przez ćpanie,a i to tylko do czasu,aż mu ćmaga całkowicie sumienia i rozumu nie wyżre.
"Ile"na to trzeba czasu?Niewiele.
:old:
Słuchajcie, bo dobrze prawi. I przez prywatne piekiełko nie mam bynajmniej na myśli skrętu po H, ale coś znacznie gorszego - rzeczywiste prywatne piekło związane z każdą sferą. Uczuć, związków, rodziny, zainteresowań.
  • 1866 / 45 / 0

Dopóki nie walisz kompotu z nieznanych źródeł, i nie pożyczasz pompki od brudasów z dworca to można jechać non-stop.
  • 41 / 1 / 0

Dopóki nie przedawkujesz proste albo wątroba/żołądek/serce nie wyrobi XD
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata