Ile czasu człowiek jest w stanie maksymalnie nie spać?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 91 Strona 1 z 10
Rejestracja: 2013
  • 180 / 7 / 0

Pytanie tak jak w tytule, ciekawe czy ktoś ma na ten temat jakieś rzetelne informacje, ktoś z Was może przeprowadzał na sobie podobny eksperyment, ile najdłużej uda mu się nie usnąć, jak to wyglądało? Jaki jest rekord w nie spaniu w ogóle? Jakie efekty uboczne pojawiają się po x godzinach nie spania? Czytałam gdzieś np. że po 48h pojawiają się halucynacje. Oglądałam też np. film 'Bezsenność', gdzie fajnie widać wszystkie efekty po każdej kolejnej nieprzespanej nocy, ale raczej wątpię, żeby można to było odnieść do rzeczywistości.

Ostatnio co noc mam straszne koszmary, takie że budzę się wręcz z krzykiem, także postanowiłam sobie jak najdłużej nie spać. Odstawiam klonazepam, także okoliczności do nie spania jak najbardziej sprzyjające. W razie co ostrzej zredukuję dawkę wieczorną. Do tego nieodstępna yerba mate, na razie jadę tylko na yerbie, choć myślę o zdobyciu jakichś innych stymulantów na później - chociaż wcześniej nigdy bym o tym nawet nie pomyślała. Takie rzeczy jak kawa czy energetyki odpadają, bo kawa działa krótko i słabo, a energetyki to ogólnie gówno - dostaje się kopa na 3 godziny a potem zdechł pies.
Rejestracja: 2014
  • 1329 / 53 / 0

Rekord to było coś koło 11 dni. Po tym czasie student który sobie fundnął taki czas bez snu, poszedł w kimę i spał 15 godzin. Potem jeszcze trochę odsypiał i po kilku dniach doszedł do normalności. Podczas tych jedenastu dni zaczynał mieć lekkie halucynacje (o ile dobrze pamiętam zaczęło się koło 4 doby), ale po odespaniu nie uświadczył żadnych negatywnych efektów. Źródła mi się nie chce szukać, ale uczyłem się o tym.

Ale znalazłem: Randy Gardener, artykuł z angielskiej wiki - http://en.wikipedia.org/wiki/Randy_Gard ... rd_holder)

Potem będziesz widziała pająki.

Uzależnieni od heroiny dostaną… heroinę

Rozdawanie heroiny uzależnionym od opiatów za darmo? Władze brytyjskich miast Glasgow i Middlesbrough w sierpniu zdecydowały o przedłużeniu programu pilotażowego o kolejny rok. I to wszystko przy poparciu lokalnej policji.

Chrześcijanie i buddyści przeciwko legalizacji konopi

Rzec można - spóźnione (i głupie) słowo na Niedzielę....
Rejestracja: 2014
  • 501 / 5 / 0

@up 11 dni!? U wot mate!? krazy.

Edyta: cytując za wikipedią

"I thought, 'I can break that record and I don't think it would be a negative experience.'" %-D
Rejestracja: 2013
  • 180 / 7 / 0

11 dni? 8-( Wow, myślałam, że mniej. Trochę mnie, jarekjurek, zaskoczyłeś. Rekordu raczej nie będę próbowała pobić, zobaczę, jak mój organizm zareaguje. Pająków się nie boję. :-p

PS. 15h słabo, ja po Goej Dupie 2013 (kwaszenie 2 noce z rzędu) spałam 20h z małą przerwą - 10h w pociągu, przerwa na dojazd do domu i 10h w domu. :cheesy:
Rejestracja: 2014
  • 1772 / 448 / 0

Któryś z prominentnych użytkowników hajpa (nie jestem pewien, może Orlan?) wspominał o kimś, kto na koce przeciągnął znacznie dłużej, aniżeli te oficjalne 11 dni.
Rejestracja: 2012
  • 4823 / 248 / 0

Tylko chyba ciężko by było o tym wspomnieć w księdze rekordów Guinnessa :-) A sama bezsenność to jakaś choroba, gdybym się postarał też bym pewnie mógł się wysilić i siedzieć wiele dni, już za dziecka nie spałem po 3 doby. Także gdy się siekało stymulanty stan był nawet naturalny. Ja normalnie nieraz chodziłem po alkohol po prostu żeby się choć trochę przespać. Nic ciekawego.
Rejestracja: 2015
  • 581 / 6 / 0

ja ok 3tygodnie nie spalem tak mi sie wydaje
po pewnym czasie pojawiją sie utraty swiadomosci z motywem "spadania w dol" inaczej tego nie umię nazwać to chyba jakis sen jest ?
cug stimowy ofc + dodatki
Rejestracja: 2014
  • 1772 / 448 / 0

No i widzicie, już mamy pobity oficjalny rekord. 885 jak zawsze niezawodny. %-D
Rejestracja: 2015
  • 36 / / 0

Negatywne Wibracje - zaśmiałem, LOL!
Rejestracja: 2008
  • 136 / 6 / 0

Kiedyś 8 bite dni i nocy.W ostatni dzień jak odkąd wstało słońce co godzinę miałem coraz to nasilajaće haluucynację i spotęgowało wiele efektów do granic możliwości. Straciłem przytomność coś koło w 20 godzin spania potem tryb wegety czyli misja łazienka lodówka i spać. Aktualnie 3 tydz alfa pyt czy wliczają się próby snu, czy wliczają się takie banie w dół i nagle strzał w głowę i się budzisz. Nie wiesz skąd. Jeśli sie wlicza to jestem 3 tyfdz
Posty: 91 Strona 1 z 10
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1616 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości