Wszystko, co dotyczy hodowli/uprawy grzybów psylocybinowych.
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 3 z 3
  • 6 / 1 / 0
Możliwe że miał wyjebane, tylko chciałem mniej więcej się zorientować w źródle problemu żebym ja nie zrobił tego błędu. Fotki były kompresowane bo jednak 3 mb to nie można zaszaleć z rozdzielczością xD. Brałem z allegro aukcja od magicznegrzyby ale pierwszy rzut był naprawdę spoko, i zero problemów. Cóż wywalę wszystko zerwę pierwszą warstwę i zobaczę czy kolejne rzuty wyjdą zdrowe czy nie.
  • 12 / 1 / 0
Co robić z tą pleśnią torba zamknięta 8 dni grzyby wyrosły i takie coś... ratować to czy śmietnik? Sorki za pisownie ale moderator usuwa bo zły dział.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 293 / 10 / 0
Nie widać żeby coś było źle, możesz pokazać gdzie na zdjęciu to jest?
  • 1465 / 920 / 7
Rzecz w tym, że tam nic nie jest nie tak.
Jak mniemam chodzi o "to białe coś", co jest po prostu grzybnią i gdyby było to pytanie zadawane w Milionerach za milion na zasadzie milion albo nic, i tylko dwie możliwości do wyboru, to większość i tak pewnie by wybrała "pleśń"... I po piniondzach 🤭
Uwaga! Użytkownik CATCHaFALL nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 12 / 1 / 0
Zobaczcie co się dzieje chyba gnije to pleśń... Nie wiem co mam robić czy jest sens to ratować?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1003 / 223 / 0
o czym Ty piszesz? wszystko ok
  • 215 / 44 / 0
Nie wiadomo czy okej na pierwszy rzut oka. Kieruj się zapachem w pierwszej kolejności.
  • 6 / 1 / 0
Wygląda jak grzybnia, jeśli pachną okej jak grzyby to powinno być dobrze. Ale jeśli się martwisz to zawsze możesz zebrać ten rzut. Usunąć pleśń i zacząć jeszcze raz.
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.