Identyfikacja substancji sprzedawanej jako mefedron

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 7 / / 0

mefedronem to na pewno nie jest, więc tak, konsystencja proch z małymi grudkami łatwymi do rozgniecenia, koloru beżowego pochodzący pod róż, wali ogórem, z efektów działania to lekka empatia, luz na ciele, na głowie w sumie też, bez euforii czy pobudzenia. Zdjęcia nie mam ale ostatnio widziałem zdj rzekomo 6-APB i wygląd był bardzo podobny, tylko to działanie inne.
  • 421 / 5 / 0

Raczej mef. 3mmc bardziej rozleniwia, 4mmc ma wieksza nute spida i mi akurat 4 bardzo mocno wjezdza na wazo - zimno mi jak chyba po niczym innym (podobnym).
Zapach jest nie do pomylenia jak ktos mial do czynienia z wlasciwym produktem.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Wielka lipa zamiast medycznej marihuany

Trzynaście miesięcy po wejściu w życie nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, zezwalającej na stosowanie marihuany w celach leczniczych, podsumowano efekty jej działania. Niestety, potwierdziły się obawy wielu pacjentów i lekarzy, że przyjęte przez parlament przepisy nie rozwiążą problemów chorych, którym kannabinoidy mogłyby ulżyć w cierpieniu i złagodzić objawy choroby.
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 40 uczestników Wejdź na czata