Identyfikacja substancji sprzedawanej jako mefedron

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 4424 / 524 / 0

21 grudnia 2017creepyczlowiek pisze:
29 października 2017mucha__ pisze:
Czy ktoś w Polsce miał styczność z prawdziwym 4/3 mmc w ostatnich kilku miesiącach?

Jeśli tak to jakie miasto? Słyszałem że da się kupić w Warszawie za 200zl/g.
W krakowie mozna spokojnie dostać
Tu co 2 strony trzeba pisac:

w tym kraju jest wszystko od butaprenu przez fentanyl, amfe, koks,mefa po mete.
To, ze wy do czegos nie macie dostepu albo sprzedaja Wam smieci z panskiego stolu nie znaczy ze tego nie ma.

Poza tym malo komu potrzebna jest teraz reklama.
Pytania czy informacje po forach - gdzie, za ile - juz nie sa tak mile widziane jak kiedys.
Jesli ktos wypytuje- znaczy ze jego zrodlo wpadlo lub wyschlo
Gdybym ja mial (a przecie nie mam :-D ) dostep to chronilbym info o nim.
  • 367 / 2 / 0

nie wiem jak teraz ale jeszcze parę miesięcy temu w lato 3mmc było legalne w Hiszpanii teraz chyba dalej jest. Co ciekawe przez szeroką dostępność far lopy (kokainy) rc tam wgl nie są znane. Skoro coś jest legalne w kraju EU a wiadomo że teraz dzięki shengen nie ma granic to wydaje mi się, że łatwo to przemycić, więc na pewno gdzieś to może śmigać. Z drugiej strony piko jest od zalania u pepików i u nas na płd. a słuchu o tym w centrum i na północy ni hu hu, więc sam nie wiem :huh:

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Metamfetamina warta prawie miliard dolarów. Udaremnili największy przemyt w historii

To największe w historii przejęcie narkotyków na amerykańskiej ziemi - podaje CNN. 1,7 tony metamfetaminy, oraz mniejsze ilości heroiny i kokainy, które miały trafić statkiem do Australii, zostały ukryte w sprzęcie elektronicznym.
  • 1 / 1 / 0

Co to jest: Sumulator koksu? takie białe mokre jak plastelina nieznajomy zapach, taki ostry i po 2 małych szczurach ciężko sie oddycha i ciężka faza :/
  • 118 / 6 / 0

@up
Ile trzymało ?
  • 1 / 1 / 0

Cześć, ostatnio dostałam od kumpla przezroczysty kryształ, lekko kopnęło w dobry sposob. Chciałam wrocic do domu, ale impreza się przedłużyła i wylądowałam na studiu, gdzie sypali biały, miękkie kamyczki, po których zero spływu, natychmiastowe odprężenie i przyspieszona akcja serca. Ogolnie ciało, jak z waty i nic tylko leżeć, ale poza tym zadnych zmian. Ani muzyka nie wchodziła inaczej, ani „wewnętrznego orgazmu”, tylko troche wiecej ochoty do gadania. Macie pomysłu? Zajebalam to samo po trzech dniach w małej kresce i efekt ten sam - leze w łożku odprężona i pisze z prędkością światła, i serce bije troche szybciej niz po zwykłej „mefce”. No i ten dziwny brak spływu... (miałam długo okres absencji, nie wynika to z zajebnych zatok).
  • 7 / 1 / 0

Co sadzicie drodzy uzytkownicy ? Legit czworeczka czy nie ma szans ? Wyglad potluczonego hartowanego szkla a nie ryzowo-szklanych opilkow :gun:

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 636 / 138 / 0

@up

xD przecież to może być wszystko od soli kuchennej przez cukier rafinowany do chlorku potasu z większością ketonów włącznie, nikt na forum nie posiada sprzętu do analizy w oczach.
  • 7 / 1 / 0

Nie jest to ani sol ani cukier. Producent mowi ze to mef, mialem nadzeje ze ktokolwiek z wiedza wypowie sie jak blisko jakoscia pre-banowemu moze dorownywac cos co tak wyglada. Nie jestem specem od niuansow wiazan czasteczek i wygladu otrzymanego krysztalu.
Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0

wrzuć do herbaty i daj zdjęcie
  • 733 / 39 / 0

Zagadka co to za Keton, który po 2 kreskach powoduje utratę ostrości wzroku. Brane tydzień temu i dzisiaj i ten San objawy. Za błędy sery ale pisze na slepo %-D
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata