Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 65 • Strona 4 z 7
  • 1917 / 332 / 2
@zioloziolo hydromorfon to mokry sen opiowraków, bardzo chciałbym spróbować. Jedyna opcja to dark markety, ja z nich nie korzystam akurat, bo aż takiej potrzeby nie mam, ale jeśli miałbym trochę wolnego siana, zamówiłbym palladin czy inny dilaudid.

Druga opcja to znajomy Niemiec, który ma dostęp, ale raz czytałem że na zachodzie ciężko o bibuły na mocne opio, innym razem czytałem że nie jest źle i można coś wyrwać, no tak czy inaczej trzeba by mieć naprawdę dobrą podkładkę na mocny ból.
Uwaga! Użytkownik 52eu126Iz60j nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 93 / 3 / 0
jak to pukać?
  • 631 / 60 / 0
Napisz cos wiecej jaki masz lek .tolerke masx jak mysle
  • 9 / / 0
Panowie, ktoś tu napisał żeby rozpuścić w wodzie i walić płyn po nosie. Zastanawiam się czy nie można proszku z kapsułki odrazu w ten sposób zaaplikować? Kapsułki 1,3 mg, zero tolerki
  • 367 / 33 / 0
musi być rozpuszczona w wodzie żeby uwolnić 'klepliwość' tabletek.
W USA są bardzo dziwnie robione te tabletki.
  • 9 / / 0
ja mam niemieckie. no ale właśnie tak sie zastanawialem, w kapsulce jest taki granulat i on wyglada jakby sie w ogole nie rozpuszczal, musi uwalniac substancje do roztworu.
  • 469 / 37 / 0
Mam kapsułki z granulkami w środku po 32mg w jednej. Jak ja to mam przerobić do IV? Z kwaskiem jak hel czy jak?
  • 15 / / 0
28 marca 2019jqsxx pisze:
Mam kapsułki z granulkami w środku po 32mg w jednej. Jak ja to mam przerobić do IV? Z kwaskiem jak hel czy jak?
Ja mam Hydromorfon HCL firmy Heumann, 8 mg w kapsułce. Jest w nich taki nierozpuszczalny granulat, ale ja krusze go w moździeżu na pył i gotuje do podania IV. :hel:
Pozdrawiam , PsylocybeQ
  • 100 / 33 / 2
Myslicie, ze majac raka moznaby to sprowadzic na recepte na import bezposredni/doeclowy z Niemiec? Czy jak to sie tam dokladnie nazywa. Pytanie teoretyczne, zakladamy, ze lekarz jest sklonny wypisac jesli istnieje taka mozliwosc. Pytanie czy istnieje?

@PsylocybeQ, napiszesz cos wiecej o wjezdzie, dzialaniu i konsystencji?
To ja- Maykel85/Maykel855. Do tamtych kont nie pamietam hasel. Jesli chcesz sie ze mna skontaktowac pisz przez forum, najlepiej uzywajac strony privnote.com.
  • 10 / 1 / 0
Powiedzmy czysto teoretycznie, że wszedłem w posiadanie hydromorfonu. Jak działanie ma się do oksykodonu? Ma ktoś może swoje własne odczucia na ten temat?
ODPOWIEDZ
Posty: 65 • Strona 4 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.