Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 847 • Strona 85 z 85
  • 4 / / 0
Witam - jestem po nieprzespanej nocce z powodu cold turkey - nie chcę nic z Gaba-podobnych więc pytanie odnośnie histaminów. Co jest lepsze na sen - prometazyna czy hydroksyzyna? hydroksyzynę brałem rok temu na cold turkey i jako tako działała nasennie i uspokajająco w dawce bodajże 50 mg. Schodzę z alprazolamu 2 mg 4 dni w tygodniu oraz poregabaliny 600 mg 3 x w tygodniu, sporadycznie 10 mg zolpidemu brałem raz co niedzielę do pregi. Proszę o rzetelne odpowiedzi.

Przeniesiono do wątku ogólnego — CATCHaFALL
  • 1965 / 367 / 0
Zdecydowanie prometazyna.
widzialem nieskonczonosc
  • 4 / / 0
Jaką dawkę wrzucałeś? 25 mg jak piszą na ulotce czy większą?
  • 239 / 63 / 0
IMO. Najpierw zmniejszaj alpre ale pregabe bierz tyle ile trzeba zeby skręt nie był aż tak uciążliwy, a potem zmniejszasz stopniowo Pregabe (masz 300 mg, 150 mg, 100 mg bodajze, 75mg, 50 mg i chyba 25 mg i CT). EW. Zamiast CT to jeszcze Gabapentyna. hydroksyzyna nie przerwie skręta i chuja ci na niego da, jedyne co to może lekko zmniejszy lęki (ataki paniki) ale nie dolegliwości skrętowe same w sobie. Ale w dużej dawce jak najbardziej powinno pomóc zasnąć. Ja używałem tylko hydroksyzyny więc stawiam na nią, zamula jak skurwysyn. EW Ogarnij trochę Relanium 2 /5 mg na skręt zeby moc się wysypiać. Co do samego spania to Eszopiclon 3 mg jest niedoceniany, a nie uzależnia aż tak jak zolpi bo nie ma zbytnio walorów rekreacyjnych. Możesz też spróbować z antydepem Agomelatyną czy Trazodonem (choc to antydepy, to drugie szczegolnie moze i cie przymuli podobnie jak hydroksyzyna ale tez nie "wyleczy" skręta. Pozdro
Programista z nerwicą, benzo i z-drugs wyjadacz. Umiem gadać z lekarzami :tabletki:
W razie pytań dot. leków, recept czy zaświadczeń / diagnozy - zapraszam na PW :)
  • 4 / / 0
Mam bodajże trazodon - prawie cała pakę - triccito w dawce 150 mg - nie mieszałem tego z hydro jeszcze - idzie zmiksować czy nie wolno?
  • 4368 / 667 / 0
Można.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 56 / 12 / 0
Od zawsze dobrze tolerowałem hydroksyzynę. Sedacja nią wywoływana była dla mnie przyjemna.
Nie wiem czy to powszechna wiedza, bo ani wikipedia ani żadne fora nie posiadają o tym informacji - hydroksyzyna jest inhibitorem MAO-B.

Hydroxyzine was found to be a competitive inhibitor of MAO-B (Ki - 38 microM), whereas it had a low potency towards MAO-A (IC50 > 630 microM).
These findings extend our knowledge of the drug binding capabilities of the amine oxidases and suggest that these interactions may contribute to the complex actions of this drug.
W razie pytań nt. diagnozy oraz farmakoterapii, chętnie podejmę dyskusję na PW.
ODPOWIEDZ
Posty: 847 • Strona 85 z 85
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.