Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 853 • Strona 84 z 86
  • 35 / 6 / 0
Witam ? Hydro + alko można czy jakaś niepożądana reakcja wystąpi?
  • 97 / 8 / 0
Zastanawiam się nad zakupem hydroksyzyny jako czegoś do usypiania się na zwałach czy zbijania fazy. Kilka razy używałem hydro w dawkach oscylujących w 75-100mg do jako takiego zbicia fazy i 50mg do usypiania gdy musiałem wstać rano do pracy. Benzo oraz neuroleptyków nigdy nie brałem i nie zamierzam, a hydro dla mnie wydaje się jedynym sensownym zamiennikiem. Może leciało by w mixie z jakąś indica :liść:
Ehhh tylko ten niedojebany stan nastepnego dnia...
%-D
  • 1262 / 72 / 1
@lvckyy Nie zbijesz tym fazy jak się naćpiesz stymulantów mega, może na zjazd coś tam jak zejdzie feta (jednak może nie pomóc) czy rc stimy.To za mały kaliber.Możesz spróbować jeszcze zdrugów, ale trzeba umieć wziąć na zbicie.
action movie:gun:
  • 97 / 8 / 0
@stuk Głownie chodzi o to aby się uśpić po fecie. Aktualnie nic poza mj i amf nie interesuje, wiec hydro powinno wystarczyć. Raczej leciało by w mixie z alko i mj w celu synergicznego działania owych substancji.

A co do zdrugs to boje się wjebania w ten syf i wole z tym nie zaczynać.
%-D
  • 1262 / 72 / 1
@lvckyy Jak się naćpiesz włądkiem piszę po polsku, tak też próbowłaem nie uśpisz się hydro po fecie tylko będziesz miał sucho w mordzie nawet przy końskich dawkach hydro.Ja próbowałem zarzucić tak hydro mineło parę godzin i musiałem dowalić benzo.

@ganowy33333 Auuu możesz zmiksować alko podbiję tylko sedacje, ja nawet waliłem, alko benzo + hydro + nero + dragi auuuuuuu.
action movie:gun:
  • 21 / 3 / 0
co bedzie lepsze na zjazd po stymulantach hydro czy trazodon? a moze ketrel?
  • 431 / 47 / 0
Raczej trazodon, hydro jest słabe przynajmniej w moim przypadku u ciebie może być inaczej
Jestem dość trudny.
  • 8 / / 0
Mam hydroksyzyne w tabletkach 25mg tylko ze termin ważności to 2016. Tabletki są w nienaruszonym blistrze w opakowaniu i prawdopodobnie leżały w ciemnej szafce. Da się to nadal zjeść i coś podziała czy może coś się stać?
  • 2401 / 349 / 0
@kodeiniarz777
zjedz 2-3 sztuki, i oceń czy działa jak efekty będą zerowe to ja dałbym se sobie spokój, taka minimalna ilość nie powinna zaszkodzić, z resztą to nie jest lek co daje większą rekreację w dużych dawkach, większe ilości dawkuje się po to że mniejsze mogą być za słabe....ale 2016 to 6 lat, ja bym się nie napalał za bardzo.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 8 / / 0
zjadłem wczoraj 2 tabletki gdzieś o 17 i jak o 19 się położyłem do łóżka to zasnąłem momentalnie i spałem 13h oraz miałem ciekawy sen co się rzadko zdarza
więc chyba działa ale nie jestem pewny bo zapiłem to też piwem
ODPOWIEDZ
Posty: 853 • Strona 84 z 86
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.