Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 854 • Strona 83 z 86
  • 631 / 81 / 0
@london5 Hmm... Chyba każdy środek działający depresyjnie na OUN wzmacnia działanie innego środka oddziałującego depresyjnie na OUN 🙃
(oczywiście w większym lub mniejszym stopniu).

I mimo, że hydroksyzyna nie jest benzodiazepiną, to jednak potrafi ściąć z nóg, gdy zarzuci się na nią jakiś pozornie niewinny katalizator typu ashwaganda.
No mnie osobiście to połączenie bardzo zaskoczyło - i to już kilkakrotnie.

Tak samo w przypadku innych grup substancji. feta fetą, a Modafinil zapewne niektórzy uważają za zabawkę i popierdółkę, ale feta + Modafinil potrafi być zaskakująco mocną mieszanką.

Wniosek?

Hydro + koda = tutaj mamy już dwóch poważniejszych graczy, gdy spojrzymy na to obiektywnie, z perspektywy jakiegoś świeżaka.

Tak samo pewnie dzieje się w połączeniu z innymi opiatami, benzodiazepinami, barbituranami, alkoholem...
(nie wliczam oczywiście substancji takich jak trampek, bo to jednak trochę inna para kaloszy)
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
  • 2014 / 389 / 0
Dokładnie.Raczej nie wzmacnia,tylko dodaje od siebie nieco sedacji.
  • 14 / 1 / 0
Miał ktoś przyśpieszoną akcje serca po hydroksyzynie?
  • 17 / 3 / 0
Witam, ostatnio wkręciłem się w samodzielne codzienne dawkowanie hydroksyzyny po 12,5 mg z rana celem zbicia symptomów nadwrażliwego jelita, nerwicy itd. Większość objawów somatycznych rzeczywiście odeszła jak ręką odjął, chociaż dalej pozostał lekki niepokój i napięty żołądek. Pytanie czy warto zgłosić się po profesjonalną poradę do psychiatry w tej kwestii i czy zwiększenie dawki mogłoby mi się przysłużyć?
Uwaga! Użytkownik Incognitus nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 35 / 6 / 0
Witam ? Hydro + alko można czy jakaś niepożądana reakcja wystąpi?
  • 101 / 8 / 0
Zastanawiam się nad zakupem hydroksyzyny jako czegoś do usypiania się na zwałach czy zbijania fazy. Kilka razy używałem hydro w dawkach oscylujących w 75-100mg do jako takiego zbicia fazy i 50mg do usypiania gdy musiałem wstać rano do pracy. Benzo oraz neuroleptyków nigdy nie brałem i nie zamierzam, a hydro dla mnie wydaje się jedynym sensownym zamiennikiem. Może leciało by w mixie z jakąś indica :liść:
Ehhh tylko ten niedojebany stan nastepnego dnia...
%-D
  • 1274 / 74 / 1
@lvckyy Nie zbijesz tym fazy jak się naćpiesz stymulantów mega, może na zjazd coś tam jak zejdzie feta (jednak może nie pomóc) czy rc stimy.To za mały kaliber.Możesz spróbować jeszcze zdrugów, ale trzeba umieć wziąć na zbicie.
action movie:gun:
  • 101 / 8 / 0
@stuk Głownie chodzi o to aby się uśpić po fecie. Aktualnie nic poza mj i amf nie interesuje, wiec hydro powinno wystarczyć. Raczej leciało by w mixie z alko i mj w celu synergicznego działania owych substancji.

A co do zdrugs to boje się wjebania w ten syf i wole z tym nie zaczynać.
%-D
  • 1274 / 74 / 1
@lvckyy Jak się naćpiesz włądkiem piszę po polsku, tak też próbowłaem nie uśpisz się hydro po fecie tylko będziesz miał sucho w mordzie nawet przy końskich dawkach hydro.Ja próbowałem zarzucić tak hydro mineło parę godzin i musiałem dowalić benzo.

@ganowy33333 Auuu możesz zmiksować alko podbiję tylko sedacje, ja nawet waliłem, alko benzo + hydro + nero + dragi auuuuuuu.
action movie:gun:
  • 22 / 3 / 0
co bedzie lepsze na zjazd po stymulantach hydro czy trazodon? a moze ketrel?
ODPOWIEDZ
Posty: 854 • Strona 83 z 86
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.