Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 849 • Strona 82 z 85
  • 1 / / 0
Witam, połączenie 30mg hydroksyzyny i 25mg Ketrelu ma jakiś sens?
  • 495 / 132 / 0
Ma, jeżeli chcesz się kompletnie i totalnie zmulić.
PW - pamiętaj o privnote.com
WickrMe m0rningzolpi
mail little.liar@hush.ai

w przypadku kontaktu mailowego bądź przez Wickr - proszę o przedstawienie się nickiem z [H] w pierwszej wiadomości
  • 492 / 137 / 0
@kur4kwdz

Jeśli nie brałeś dlugo ketrelu to nawet tej hydroksyzyny nie poczujesz i zwyczajnie pójdziesz szybko i na dłużej niz zwykle spać.
  • 1255 / 70 / 1
Ogólnie to teraz znalazłem sprawdzone info, że ogólnie lepiej brać w syropie i jak bierzesz 400 mg łącznie tabsów Atarxu po 25 mg, to jest jakbyś zarzucił nie wiem może tak 150 mg w syropie Atarax?Może rozgryzanie tabsów to jakaś opcja?A się dziwiłem, że nagle tak słabo działa hydro w tabsach, a mślałem to jest to samo.Cytat z wyszukiwarki "Po podaniu doustnym hydroksyzyna dobrze się wchłania, jej działanie uspokajające występuje po 5–10 minutach w przypadku stosowania syropu i po 30–45 minutach w przypadku stosowania tabletek, a stężenie maksymalne uzyskiwane jest w ciągu 2 godzin po przyjęciu preparatu".Zarzuciłem z bezno 400 mg hydro w tabsach i z Lerivonem i teraz wiem, że nie dziwota, że nie działa.Tak poza tym to substancja tylko do mixów, solo rzadko zdaje egzamin.
action movie:gun:
  • 33 / 1 / 0
Dostałem kiedyś w formie syropu przed zabiegiem laserowej korekcji wzroku bo miałem za wysokie ciśnienie. Skutecznie mnie uspokoił, miałem pierwszy raz do czynienia z tą substancją i powiem Wam że czułem się jak upalony :)
Uwaga! Użytkownik Epicaro jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 492 / 137 / 0
Każdy, kto wątpi w niezawodne dzialanie hydroksyzyny, powinien odpalić sobie ten znany teledysk:

https://youtu.be/j4Tbp5pCZ98
  • 6 / / 0
na mnie działa dobrze hydro, uspokaja, zaczynałem od 10mg na sen, potem 10mg na lęki -> 20 -> 30; generalnie hydroksyzyna jest biezpieczna nawet w dużych dawkach, maksymalna dobowa to 400mg; jest antagonistą H1 i muskarynowych więc należy uważać na zaburzenia rytmu serca - jeśli ktoś z was przy braniu poczuje kołatania serca to zalecam odstawić;
  • 8046 / 1455 / 2
25 maja 2022stuk pisze:
.Tak poza tym to substancja tylko do mixów, solo rzadko zdaje egzamin.
😅 Nie każdy jest przecpany zamulaczami. Niektórym zupełnie wystarczy hydroksyzyna.
Zresztą temat wałkowany średnio co kilka stron - wbija ktoś kto wali oporowo benzo i hydro działa lajtowo, marudzi po czym pojawiają się ludzie którzy nie walą benzo i tłumacza, że hydro jest ok, bo nie ma zbytnio ubokow, nie ma zjazdów itd. 😂
  • 2388 / 279 / 0
Z tego co mi wiadomo moja Mama bierdze hydroksyzynę na noc na wyciszenie bo ma swoje jakies powody .. ale mówi że na nia to nie działa to ja jej mówię że to jest jak placebo masz świadomość że coś wzięłaś i tak bym nazwał hydroksyzynę tymbardziej ze moją mamą nie ma zadnej tolerancji .. to mówię jej weź coś ode mnie pełen serwis od bezno do opio itp 😂 to smieje się i mowi ze chce sie rano obudzić.. i tak i tak nie dogodzisz 😂
  • 8046 / 1455 / 2
hydroksyzyna jako placebo 😅 tego nie grali 😂
ODPOWIEDZ
Posty: 849 • Strona 82 z 85
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.