Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 847 • Strona 81 z 85
  • 1 / 1 / 0
Mi hydro pomogła w wysypianiu się.
  • 492 / 137 / 0
@Mayke

Jaka dawka? Bo ja wczoraj przyjąłem 25mg i nie mogłem się dobudzić.
  • 1251 / 70 / 1
@DobryTemat hydroksyzyna jest minimalnie toksyczna dla organizmu nawet w zawyżonej dawce.Ja nie mówię o tripie życia, tylko jako doświadczony lekoman mówię jak najbardziej korzystnie używać na przykłąd na zjazd.Wiele leków można powiedzieć, że to chuj jak naprzykład taki klorazepat po 5 mg, albo przeciw deprechole.Ja natomiast doradzam dobrze.Ps pamiętajcie, żeby mixować hydro z innymi przymulaczami.Uspokojenie też kosztuję.Mógłbym codziennie jeść paczkę hydroksyzyny i wyszedłbym lepiej na tym niż przez daw tygodnie chlejąc.
action movie:gun:
  • 77 / 51 / 0
@stuk
Nie wiem jak jest toksyczna szczerze mówiąc, nie mam informacji - może tak jest jak mówisz. Co do alko to nie ma o czym w ogóle gadać. Codziennie zastanawiam się jaki głupi byłem, że się w to tak pięknie i książkowo wpierdoliłem.... W najgorszy syf na świecie. Na szczęście to już za mną. Z tego co widzę bardzo gloryfikujesz tą hydroksyzynę. Zazdroszczę Ci, że taka zabawka na Ciebie działa i Cię skutecznie uspokaja. Na mnie nie ma ani potencjału terapeutycznego ani potencjału rekreacyjnego. Próbowałem z różnymi, bardzo różnymi dawkami i dałem sobie spokój.
Gorszy niż reszta...
  • 9 / / 0
25mg hydroksyzyny powoduje u mnie senność już na jakieś na dwa dni - nie ma szans, aby stosować poza weekendem. Sen jest długi- po wybudzeniu się pozostaje uczucie, że zamykając oczy można śmiało spać dalej. Najdłużej w ten sposób przespałam jakieś 20 godzin. W ciągu dnia ciężko funkcjonować z tą sennością. W moim przypadku, o wiele łatwiej jest też z OOBE po hydroksyzynie.
,,I have only two emotions,
careful fear and dead devotion"
  • 495 / 132 / 0
Ja hydroksyzyny nie toleruję jako uspokajacza. Ona mnie po prostu zmula, a nie uspokaja. Krople walerianowe->kwetiapina->chlorprotiksen, w tej kolejności, jeśli chodzi o ranking uspokajaczy niebędącymi benzo.

edit: rzecz jasna ranking jest całkowicie subiektywny.
PW - pamiętaj o privnote.com
WickrMe m0rningzolpi
mail little.liar@hush.ai

w przypadku kontaktu mailowego bądź przez Wickr - proszę o przedstawienie się nickiem z [H] w pierwszej wiadomości
  • 492 / 137 / 0
A mnie ostatnio bardzo uspokoiła na głodzie w wyzwalaczowym miejscu - dawka 25mg.

Bardzo rozzloszczony juz bylem, a po tabsie wróciłem do równowagi.

Fajny lek, ale dzialanie ma naprawdę różne xD
  • 79 / 4 / 0
Siemanko mam do Was pytanko malutkie od dwóch tygodni czuje nawrót nerwicowy a leki biorę systematycznie tzn Mirtagen 30 Pragiola 150 na zalecenia lekarza zwiększyłem dawkę do 225 i solian rano taki mix brałem dosyć długo i od 2 tygodni leeko mnie rozwaliło słabo śpię i rano ogromny niepokój i w przeicągu dnia też i dziś poszedłem do Pani doktor i powiedziała że pregablina może zaczać działąć zwiększoną dawkę do 2 tyg i dała mi własnie hydroksyzynę w dawce 10 dorażnie i teraz mam do Was pytanko czy rano będzie się mega cięzko dobudzić ?
  • 492 / 137 / 0
@pomarloko

10mg na drugi dzień nawet nie poczujesz. To malutka dawka, możesz wg mnie spokojnie brać 2-3 naraz, jak bardzo jesteś znerwicowany.
  • 79 / 4 / 0
@GermanskiOprawca

Oo dziękuje za informacje ciekawe czy przy braniu doraźnie mnie uśpi bo ona mówiła tez ze można nawet brać 20mg
ODPOWIEDZ
Posty: 847 • Strona 81 z 85
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.