Hydroksyzyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 918 / 126 / 0

Zaraz mnie [mention]Stteetart[/mention] opierdoli, ale mi zajebiście wchodzi hydroksyzyna z dziurawcem.
  • 1 / / 0

Na mnie działa przeróżnie, ale by zadziałała muszę wziać conajmniej 70mg. Samo wziecie( przynajmniej u mnie) nigdy nie spowodowało zasniecia, a jedynie sennosc poczucie bycia zajebanym i uspokojenie. Jak ze wszystkim to jak wchodzi zalezy od samopoczucia raz jestes oaza spokoju i masz ochote robic aniolki na śniegu a raz jestes zajebany i zwyczajnie sie meczysz.
Jest dobra zeby zniwelować zejscie po przyspieszaczach i wylądowac telemarkiem po takich eskapadach(uspokaja i zmniejsza tetno) dziala przy tym troche podobnie jak kodeina

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Bransoletka, która wykrywa tabletkę gwałtu. Możesz ją kupić za 45 złotych

GHB to substancja, która nie ma smaku ani zapachu. Niedawno powstały specjalne słomki, które mają pomóc ją wykryć. Najnowszym "wynalazkiem" jest jednak bransoletka, która podpowie nam, w którym drinku znajduje się ta substancja
  • 8 / / 0

Zacząłem brać hydroxyzyne dwa tygodnie temu jako dorażny lek usypiający, po kilku dniach przestała działać usypiająco więc zwiększyłem dawkę. Nie pomogło więc wróciłem do poprzedniej(25mg). Spać jak nie mogłem tak nie mogę a skończyły się ferie i nie jestem w stanie wstać po tym przed 10. Muszę jechać dzisiaj do lekarza żeby przepisał mi coś nasennego. Tylko nie wiem co. Jakieś benzo? Jak macie jakieś pomysły i rady będę bardzo wdzięczny. Muszę dostać coś co pozwoli mi zasnąć normalnie a nie o 3 nad ranem i potem pozwoli normalnie wstać.
  • 2186 / 747 / 1

Porozmawiaj z lekarzem. Najlepiej ci doradzi. Opcji jest wiele. Nie wiemy jakie masz doświadczenie z benzo, jakie masz tendencje do uzależnień. Generalnie od benzo nasennie to im dalej tym lepiej, bo wpieprzyć się łatwo, a potem o sen trudniej będzie niż o wszystko inne.
  • 8 / / 0

Witajcie. Proszę o pomoc. Zacząłem brać hydroxyzyne dwa tygodnie temu jako doraźny lek usypiający, po kilku dniach przestała działać usypiająco więc zwiększyłem dawkę. Nie pomogło więc wróciłem do poprzedniej(25mg). Spać jak nie mogłem tak nie mogę a skończyły się ferie i nie jestem w stanie wstać po tym przed 10. Muszę jechać dzisiaj do lekarza żeby przepisał mi coś nasennego. Tylko nie wiem co. Jakieś benzo? Jak macie jakieś pomysły i rady będę bardzo wdzięczny. Muszę dostać coś co pozwoli mi zasnąć normalnie a nie o 3 nad ranem i potem pozwoli normalnie wstać.
  • 524 / 126 / 0

Kozick, jak tak masz po głupiej hydroksyzynie, to w benzo się wjebiesz momentalnie.
Możesz spróbować brać jakiś antydepresant, ale to by pomogło stopniowo, nie licz na szybkie efekty. Po mianserynie się cudownie śpi, i nie uzależnia, ale BARDZO zwiększa apetyt.
  • 105 / 2 / 0

Jak byłem w szpitalu, to podawali mi jakieś takie wielkie tablety hydroksyzyny, wyglądało to na co najmniej 200, 300 mg, czy to w ogóle możliwe? Nic po tym praktycznie nie czułem, a nieraz dostawałem po dwie dziennie jak poprosiłem na coś na uspokojenie. Dzisiaj wziąłem 50mg to też w ogóle tego nie odczuwam, o 25 nie wspominając.
  • 524 / 126 / 0

Niemożliwe, są tylko tabletki 10mg i 25mg, i jedne i drugie tabletki są malutkie. To musiało być coś innego.
  • 356 / 40 / 0

To mogła być promazyna ona ma takie tabletki a jakiego były koloru ?
  • 16 / / 0

a ktoś z was podbijal mj hydroksyzyną/inną antyhistamina 1szej generacji?
bo mam hydro i clatre i zarzucilbym do bata
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata