Hydroksyzyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 12 / 1 / 0

Z hydroksyzyną po raz pierwszy spotkałem się w 1 gimnazjum kiedy zjadłem w szkole duużo tabletek licząc na jakąś fazę.
Potem zdążyło się jeść poprostu na uspokojenie przez jakiś miesiąc dwa wtedy tolerancja wystrzeliła mi na tyle ze musiałem juz jeść min 100-150mg dla jakiegokolwiek Dzialania.
Minęło bardzo dużo czasu. Pamiętam ze przy większych dawkach odrazu usypiało do łóżka. Uznałem ze hydro pomoże mi wyleczyć mój rozjebany cykl snu. A dokładniej by zamulony kłaść się o 23 a nie o 5 rano.
Tolerancja nie spadła ani trochę
Ale nie to jest najgorsze. Po zażyciu 175mg zamiast spać jak zabity czułem jakbym był w półsnie niby spałem ale nie do końca. Po kilku godzinach udało mi się normalnie zasnąć ale budzilem się co chwile. Rano czułem się jakbym się zmróżył oka. Sytuacja powtarzała się za każdym razem. Moje pytanie czy hydroksyzyna mogła po czasie zmienić swoje działanie?
  • 763 / 85 / 0

@Dezo23 powtarzam po raz kolejny - hydroksyzyna nie słuzy do usupiania. To jest jej skutek uboczny w związku z tym, że jest wielofunkcyjna pochodna piperazyny, lek psychotropowy oraz przeciwuczuleniowy z grupy antyhistaminików I generacji. Jak się nawpierdalasz alertecu, amertil albo zyrtecu to będziesz miał to samo. A jak chcesz się uśpić to są do tego dedykowane leki...nawet w świecie RC znajdziesz spory wybór.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Jak pracodawcy poradzą sobie z rekreacyjną marihuaną?

Czy pracodawcy będą traktować marihuanę jako alkohol, zabroniony w miejscu pracy, dozwolony w prywatnym czasie? Czy też niektórzy będą próbowali ograniczyć jej użycie?
  • 7241 / 707 / 0

@pampuk
Mi w szpitalu w Polsce podawali hydroksyzyne na uspokojenie i na léki .
  • 1774 / 137 / 0

to jest hujostwo i psychiatrzy dają to niewygodnym klientom którym za bardzo smakują benzodiazepiny.nie bierzcie tego nawet za darmo.
no chyba że jesteście wjebani w jakieś opianctwo pierdolone ;-)
  • 377 / 42 / 0

A ja uwazam ze jest zajebista i na drapanko po kodzie i np z rana naczczo. Kiedys lyklem 40mg przed tym jak wyszedlem do robola i na pkp po jakies 40-50 min mialem zejebisty humor i bylem prawie jak naspidowany ze chcialem taxiarzy przytulac ktorych normalnie nienawidze. Moze zadzialalo jako placebo ale ja ja lubie.
  • 368 / 42 / 0

@pampuk Ja uważam że jeśli nie ma się tolerancji to hydroksyzyna jest bardzo dobrym lekiem nasennym. Bez tolerancji 75 mg uśpi osoby z lekką i umiarkowaną bezsennością/nerwicą/tężyczką utajoną/hipomagnezemią. mianseryna też jest antyhistaminą ale poza tym ma działanie przeciwdepresyjne i jako taki lek jest powszechnie uznawana mimo silnego komponentu przeciwhistaminowego. To prawda są leki nasenne lepsze od hydroksyzyny ale mają dużo poważniejsze "side effects".pozdrawiam
  • 361 / 21 / 0

Nigdy nie zawiodła w dawce 100 mg domięśniowo.
Użytkownik nieaktywny
  • 30 / 6 / 0

Czy ktoś robił miksy z pregabaliną ?
Na mnie działa usypiająco ale po kilku godzinach (25mg) :/
I nie wiem czemu tak się dzieje. Musze tak z 3-5 godzin wcześniej zażyć jeśli mam po tym spać.
  • 377 / 42 / 0

Ja robilem ale nie pamietam zeby usypialo, chybe ze na zejsciu z hydro. Lykalem oba rano przed wyjsciem do robola ok 7 to kolo poludnia juz byl zjazd z hydro ktory odczowalem.
  • 959 / 131 / 0

Jakoś tak na próbę co z tego wyjdzie, w odstępie kilku minut wziąłem dwie hydroksyzny 25mg i wypiłem mocną kawę. Czuję się optymalnie, ani pobudzony, ani zmulony.
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata