Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 63 • Strona 5 z 7
  • 291 / 5 / 0
szczerze mówiąc to jeszcze nie pokminiłem tego freenetu dokładnie więc nie wiem, ale to co napisałem to słowa kolesia, który jest dla mnie autorytetem w tych sprawach i wiem, że mówi prawdę :)
Wszelkie usługi dające "anonimowość" za którymi stoi konkretna osoba to za mało
zależy kim jest ta osoba. i ile jest takich osób.
mówimy tutaj tylko o legalnych metodach, a najskuteczniejsze zapewne są te drugie. jakieś botnety itp. na bank (czyt. tak mi się wydaje, ale tak pewnie jest) dają ładną anonimowość,a jeszcze można to przecież pewnie połączyć z tym o czym piszemy...
  • 2814 / 13 / 0
opalony chlopaczyna pisze:
zależy kim jest ta osoba. i ile jest takich osób.
Mi chodziło głównie o firmy...
opalony chlopaczyna pisze:
jakieś botnety itp. na bank (czyt. tak mi się wydaje, ale tak pewnie jest) dają ładną anonimowość,a jeszcze można to przecież pewnie połączyć z tym o czym piszemy...
Nie kiedy udaje się zatrzymać twórców botnetów...Rzadko,ale jednak.
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 291 / 5 / 0
PcP pisze:
Nie kiedy udaje się zatrzymać twórców botnetów...Rzadko,ale jednak.
tylko weź pod uwagę, że jak ktoś ma botneta, to z automatu jest wrogiem publicznym, a wszelkiej maści służby koniecznie chcą się mu dobrać do de. maj pojnt is: gdyby dana osoba (szefo botneta) robiła to co robi (czyt. przekręty na dużą skalę), ale bez botneta to wpadłaby szybciej.
  • 1558 / 14 / 0
Czemu z safe-maila nie mogę wysyłać maili na gmail/o2/onet/hushmail itp? Wkurwiające to

ps. pod Typem wiadomości, jak już zatwierdzę wysyłanie pisze "External user" rozumiem co to znaczy ale czy z tego powodu od razu sie kurwa nie może wysłać? wrr
Ostatnio zmieniony 07 października 2010 przez Blefujesz, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1558 / 14 / 0
halo ? ponoć wiadomości dochodzą ale nie piszę że dochodzą, to samo mam z wiadomościami z gmaila na hush. To samo, że niby nie dochodzi i w końcu kurwa nie wiem. muszę sobie konto na hush założyć żeby normalnie maile wysyłać, czy jak to do diabła jest?
  • 3129 / 18 / 0
Najlepiej miec 2 konta, jedno na hushu drugie na sm.
High, how are you?
  • 1444 / 10 / 0
WAŻNE OSTRZEŻENIE !!!

Przeczytajcie sobie te linki KONIECZNIE! No i niech kompetentni coś blizej powiedzą i zaproponują jakąś alternatywe dla bezpiecznej komunikacji w sieci, w przyszłosci ... :rolleyes:


HUSHMAIL W NIEBEZPIECZENSTWIE
http://www.heise-online.pl/newsticker/n ... 64726.html

http://www.heise-online.pl/newsticker/n ... 75247.html

http://www.heise-online.pl/newsticker/n ... 76465.html
  • 595 / 45 / 0
Blefujesz pisze:
halo ? ponoć wiadomości dochodzą ale nie piszę że dochodzą, to samo mam z wiadomościami z gmaila na hush. To samo, że niby nie dochodzi i w końcu kurwa nie wiem. muszę sobie konto na hush założyć żeby normalnie maile wysyłać, czy jak to do diabła jest?
Dochodzą normalnie. Nie dostaniesz żadnego potwierdzenia dostarczenia wysyłając mail gdziekolwiek poza safe mail, dlatego masz komunikat "External user". Takie maile nie są też w żaden sposób szyfrowane.

Nie wiem czy ktoś już to poruszył w tym wątku, ale chyba nie wszyscy użytkownicy safe mail, zdają sobie z tego sprawę, że w przypadku darmowego konta nie jest ukrywane ip komputera nadawcy (90% maili które otrzymałem od ludzi z Polski tak właśnie wygląda i albo nie są oni tego świadomi, albo mają w dupie że wysyłane maile zawierają ich prawdziwe ip) w żaden sposób nie można powiedzieć że jest to anonimowy sposób komunikacji, a przynajmniej do czasu, gdy nie korzystamy z jakiś usług maskujących prawdziwe ip.
  • 1558 / 14 / 0
to bardzo nie dobrze.. hushmail w niebezpieczeństwie? safe mail nie szyfruje? coś mi tu śmierdzi.. to jak oni te maile tworzyli
Świadomość jest uświadomieniem sobie bycia świadomym. -Blef?
:)
  • 49 / / 0
przecież to logiczne , że huhsmail to pułapka!
jeden serwer ma Mossad , a drugi NSA
taka sieć o określonej wielkości oczka
Drobne przechodzą grube łapia.
podobnie jak robią PR SKYpowi , że niby włoscy mafiozi sie za jego pomocą "bezpiecznie" komunikują
Uwaga! Użytkownik Fantasticfru nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 63 • Strona 5 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.