Holandia – wątek ogólny i FAQ

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 5 / / 0

Podobnie wyglądało to u mnie jeśli chodzi o biuro E&A. Zaprosili na rozmowę, zapytali do jakiej pracy chciałbym uderzyć. Krótka rozmowa po angielsku i po 2 tygodniach od rozmowy byłem już w Holandii
  • 91 / 6 / 0

Witajcie. Juz prawie jestem na programie metadonowym :yay: Po 3 tygodniach od wstepnej rozmowy sprawy przyspieszyły i wczoraj zaprosili mnie na badania. Zrobili mi EKG i probke moczu. Dzisiaj musialem isc do wybranego punktu oddac krew do badań. We wtorek mam wizyte u pani psychiatry ktora z tego co zrozumiałem podsumuje moje wyniki powyzszych badan i ustali dawke metadonu. Jesli dobrze wszystko rozumiem to we wtorek powinienem dostac juz pierwsza dawke mietka na co bardzo licze bo pukanie po 3 do 5 kulek helu dziennie doprowadza mnie juz do skraju zalamania. Wszystko co moze dac mi pobyt tutaj idzie w kable i czas z tym skonczyc. Dlugo to trwalo bo od pierwszego kroku ku substytucji czyli wizyty u rodzinnego ktory po krotkim wywiadzie wysyla informacje do odpowiedniej instytucji do dzisiaj mija juz ponad 3 miesiace, glownie dlatego ze moja firma ubezpieczeniowa ( Zorg en Zekerheid ) nie miala kontraktu z organizacja ktora w moim regionie zajmuje sie leczeniem uzaleznien ( Novadic Kentron ) lecz ok poltora miesiaca temu zadzwonili do mnie ze kontrakt juz maja i moga mnie przyjac. Jak sprawy sie potocza dalej postaram sie napisac bo na forum nic konkretnego w tym temacie nie ma a mysle ze jest sporo osob ktorym moze to byc pomocne w walce z nałogiem w kraju tulipanów. Pozdrawiam !

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Fałszowanie leków bardziej opłacalne niż wytwarzanie narkotyków

Internetowi oszuści parający się sprzedażą fałszywych leków mają się świetnie w dobie kryzysu lekowego. Jak twierdzą eksperci podrabiane są zarówno leki specjalistyczne, jak i powszechne typu Aspiryna. Stało się to bardziej opłacalne niż produkcja narkotyków.
  • 348 / 17 / 0

01 czerwca 2018Dzierzynski pisze:
Witajcie. Juz prawie jestem na programie metadonowym :yay: Po 3 tygodniach od wstepnej rozmowy sprawy przyspieszyły i wczoraj zaprosili mnie na badania. Zrobili mi EKG i probke moczu. Dzisiaj musialem isc do wybranego punktu oddac krew do badań. We wtorek mam wizyte u pani psychiatry ktora z tego co zrozumiałem podsumuje moje wyniki powyzszych badan i ustali dawke metadonu. Jesli dobrze wszystko rozumiem to we wtorek powinienem dostac juz pierwsza dawke mietka na co bardzo licze bo pukanie po 3 do 5 kulek helu dziennie doprowadza mnie juz do skraju zalamania. Wszystko co moze dac mi pobyt tutaj idzie w kable i czas z tym skonczyc. Dlugo to trwalo bo od pierwszego kroku ku substytucji czyli wizyty u rodzinnego ktory po krotkim wywiadzie wysyla informacje do odpowiedniej instytucji do dzisiaj mija juz ponad 3 miesiace, glownie dlatego ze moja firma ubezpieczeniowa ( Zorg en Zekerheid ) nie miala kontraktu z organizacja ktora w moim regionie zajmuje sie leczeniem uzaleznien ( Novadic Kentron ) lecz ok poltora miesiaca temu zadzwonili do mnie ze kontrakt juz maja i moga mnie przyjac. Jak sprawy sie potocza dalej postaram sie napisac bo na forum nic konkretnego w tym temacie nie ma a mysle ze jest sporo osob ktorym moze to byc pomocne w walce z nałogiem w kraju tulipanów. Pozdrawiam !
nastepny przystanek-dworzec główny
  • 91 / 6 / 0

Ja wysiadam szybciej wiec sie nie spotkamy ale zycze powodzenia i zebys potrafil dodac cos cennego do dyskusji swoimi postami.
  • 2 / / 0

Siemka ma ktoś info jak skolowac benzo w holandii? Podobno lekarze nie chcą pisać o ogarnął bym sobie parę paczek rolek albo klona. Myslicie ze zwykły diler będzie miał benzo w ofercie? Mieszkam w Rotterdamie. Proszę o odpowiedź
  • 4181 / 554 / 11

Kup RC benzo, rc sklepy mają szeroką ofertę.
  • 2 / / 0

W holandii są normalnie stacjonarne RC czy trzeba vendorem przez neta? Sorry jeśli debilne pytanie. Jak masz jakieś źródło sprawdzone proszę napisz priv. Myślałem juz żeby jakiś dilkow po pytać może oni mieli by benzo w ofercie . jak ktoś ma jeszcze jakieś info jak dorwać benzo w holandii bardzo proszę o odp
  • 277 / 28 / 0

W NL w smartshopach sprzedaje się głównie naturalne rzeczy takie jak psychodeliczne rośliny, nie ma tam syntetyków. Smartshopy są więc w innym wydaniu niż rozumiemy to w PL.
  • 91 / 6 / 0

Jest dokladnie tak jak pisze towarzysz Anon2. Tutaj w smarcie tylko naturka. Jak ktos ma sprawdzonego vendora rc ktory wysyla z terenu holandi to prosze o info na priv. Z innej beczki to jestem juz na programie metadonowym. Teraz przez kilka dni beda dobierac mi odpowiednia dawke zaczynajac od 40mg do takiej jaka bedzie dla mnie idealna.
  • 1 / / 0

miasto oss gdzie znajde MDMA?
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata