Holandia – wątek ogólny i FAQ

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 33 / 4 / 0

Pany, pomóżta. Benzo i z drugs. Przedewszystkim zolpidem ale i alprą bym nie pogardził. Macie jakieś doświadczenia z tutejszymi lekarzami? Ciężko coś dostać?
  • 136 / / 0

Witam ja z innej beczki pytanie. Gdzie w NL ogarnąć jakieś sznurki bawełnianie do robienia biżuterii? + do tego coś na naszyjnik np. jakiś kieł , znaki ying-yang i inne tego typu rzeczy. Chce sam robić nie kupywac gotowe

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Handlował w internecie marihuaną, której część zjadły... sarny

Interes prosperował znakomicie do momentu, gdy trzy przesyłki zamiast do adresatów trafiły do biura przesyłek niedoręczonych w Koluszkach.
  • 25 / 11 / 0

W NL pełno, bardzo by pomogło jakbyś napisał gdzie dokładniej mieszkasz ziom :D
  • 2 / / 0

Panie i Panowie...

Gdzie w NL w Amsterdamie kupić dobre LSD?
Byłem ostatnio przelotem na chwile, zaczepila mnie niedaleko Red light jaks Cyganka czy nie chce dragow ale nie miała kwasa, to samo było z Murzynem.
Później spotkałem jeszcze bezdomnego Polaka i mówił że ciężko do ogarnięcia.

Planuje po nowym roku jechać na weekend i chciałbym coś dorwać.
Tylko gdzie szukać i o jakie ilości pytać sztuki czy kilka od razu ? I w jakich cenach to tam chodzi ?
  • 877 / 40 / 0

powodzenia w zdobyciu LSD :D
  • 2335 / 3 / 0

25B nbome można tu dostać?

Brałem ze dwa razy i jak dla mnie najbardziej wizualny psychodelik jaki brałem w życiu, a to lubię najbardziej.

2C-P też by się przydało, nie mówiąc o 2C-E.

4-HO-MET?

5-MeO-DMT?

Ktoś, coś? Wie?

Jakieś linki do sklepów śmiało na priv możecie dawać jak chcecie.
Ciekawe czy legalne wgl :-p Chyba tak z teg co sie orientuje.
  • 838 / 68 / 0

5-MeO-DMT i homet są w sklepach. Wydaje mi się, że 2cxy też widziałem, a nbomy jebać nie widziałem i obym nie zobaczył.
  • 3 / 1 / 0

Wie ktoś jak wygląda sytuacja z RC benzo (etizolam/Flualpra) w Holandii? Chodzi o legalność i czy może być jakiś przypał zamawiając przez internet.
  • 877 / 40 / 0

bez przypału.
  • 33 / 4 / 0

Interesuje mnie MDMA. Więc wchodzą w grę raczej tylko piguły bo kryształu nie mam skąd a i w sumie tych piguł też nie ale mam wrażenie że na pigułach trudniej o wałek. No i główne pytanie, czy jak pokręcę się w Amsterdamie tam gdzieś w okolicy Red Light district to uda się coś ogarnąć czy same wałki i szukać inaczej/gdzie indziej?
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata