Holandia – wątek ogólny i FAQ

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 5495 / 408 / 0

[mention]NickInnyNizWszedzie[/mention]
Wpisz sobie w duckduckgo Tilburg club i wyskoczą tobie dyskoteki, kluby etc. z opiniami oraz droga jak dojść.

Dah

• 160 / 24 / 0

Ktoś może porównać FHS do E&A ? Mi za 38h na produkcji placa 270 euro. Z tego co piszecie ta druga agencja wypada sporo lepiej.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Zapalił "skręta" przy policjantach. Grozi mu 10 lat więzienia

O sporym pechu może mówić 20-letni mieszkaniec Kłodzka, który w sobotę bawił się w pobliżu jednego z klubów we Wrocławiu...
  • 4 / 1 / 0

Ja szukam dobrego holenderskiego RC, wiarygodny i szybko działający. Chodzi mi przede wszystkim o 3mmc, 2C-B i takie tam. Ktoś coś wie?
  • 3740 / 390 / 9

Poszukaj w necie.
A 2C-B nie kupisz.
  • 27 / / 0

Ja nie pierwszy i nie ostatni ale warto zapytać, może coś nowego w temacie się dowiem. Wyjeżdżam do Holandii zarobkowo przez E&A. Konkretnie jutro mam rozmowę w biurze. Angielski nie najgorzej, już oficjalnie nie karany. W Polsce 9 lat po magazynach z obsługą
wózków z uprawnieniami. Robota więc niby nie pierwszyzna ale teraz pytanie do tych co tam byli/są. Jak dalece i jeżeli już to w którą stronę mogę się spodziewać różnic w pracy. Jak z waszych doświadczeń wynika różnica podejścia ludzi do się na wzajem w robocie. Czy skoro płaca większa to należy spodziewać się gorszego traktowania jak w Polsce. Pytam bo jak znam siebie to w pewne rzeczy sobie nie pozwolę a nie chciał bym skończyć z wyrokiem za pobicie jakiegoś Holendra czy innego koordynatora :-).
  • 10 / 2 / 0

Bardzo duzo zależy od miejsca pracy, to samo u-biuro może obsługiwać dwie fabryki/magazyny i może być w nich skrajnie odmiennie. Sporo zależy od koordynatorów ale to jak w życiu; świnia uprzykrzy pobyt, normalny naprawdę pomoże. Generalnie im więcej rodaków tym gorzej. Jak masz możliwość weź 200-300e w razie W. Gdyby sie okazało ze masz spać na paletach, pracować po 14h a płacić będą za 7 itp, to uciekasz do hostelu i na biegu ogarniesz nową robotę. Powodzenia
  • 33 / / 0

ciężko teraz kupić kokaine w holandii? Po ile za gram?
pracodawcy mogą żądać badania w trakcie dnia pracy jak się jorgną że suę wciągało koko?
  • 27 / / 0

@krokodylowy
No właśnie z tym zapasem gotówki może być problem. Biorę ok 300e tam a to i tak pożyczone. W tym bus i przewidziane z dwa tygodnie na jedzenie. Jak z kwaterą tzn jej kosztami dowiem się jutro. Dzięki za odpowiedź.
  • 10 / 2 / 0

koka po 50e za szt, 5g za 200. Ceny od lokalsa. Unikać Amsterdamskiego deptaka z oknami;) bo tam to jakość i ilość mogą odbiegać od oczekiwań. Nasi rodacy dilerzy wg mnie mają lekko pomechlane. A jak z dostępnością: normalnie, im większe miasto tym łatwiej
  • 3740 / 390 / 9

koks od ciapanych. Mają dobre dojścia i koks dowiozą do chaty skuterem całodobowo.
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata