Holandia – wątek ogólny i FAQ

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 796 / 32 / 0

Ktoś pisał - zagadasz z kasjerką czy szefem - sprowadzi. Dla nich to hajsy nie małe
  • 20 / / 0

Aj bylem w 4 pl sklepach i zero. Ani thio ani antka ani soldapeine nawet hah. Jutro pojde najwyzej z rozpiska lekow z koda i popytam jeszcze raz. Jeszcze pare shopow mi zostalo. Mam jeszcze 2 pytania. Po 1 skoro w pl sklepach sa polskie leki to moze szukac tez po zagranicznych sklepach? (Rosyjski jest np) Po 2 ktos cos wie o PST? Cos slyszalem ze w tureckich najlepiej ale wie ktos cos wiecej?

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Leżała na klatce schodowej. 17-latka po dopalaczach wzywała pomocy

Okazało się również, że jest ona uciekinierką z ośrodka wychowawczego.
  • 20 / / 0

A no i latwo u dili znalezc oxy?
  • 838 / 66 / 0

18 września 2018DrWips pisze:
Aj bylem w 4 pl sklepach i zero. Ani thio ani antka ani soldapeine nawet hah. Jutro pojde najwyzej z rozpiska lekow z koda i popytam jeszcze raz. Jeszcze pare shopow mi zostalo. Mam jeszcze 2 pytania. Po 1 skoro w pl sklepach sa polskie leki to moze szukac tez po zagranicznych sklepach? (Rosyjski jest np) Po 2 ktos cos wie o PST? Cos slyszalem ze w tureckich najlepiej ale wie ktos cos wiecej?
Możesz poprosić kogoś, żeby Ci wysłał paczkę.
  • 162 / 4 / 0

Orientuje się ktoś gdzie zdobyć sadzonki szałwii?
  • 76 / 2 / 0

jak jest z kontrolami, gdy wraca się z zakupami z holandii? zdarzają się w ogóle pod tym kątem, czy tylko randomowe typowo drogowe?
  • 5495 / 408 / 0

@up
Nie radze przeprowadzać np: marihuany przez granice - szczególnie jak lecimy samolotem.
Autem możesz próbować, ale tez nie polecam.
P.S. Zrób własna holandie u siebie w pokoju czyt. indoor albo zasadź gdzieś na zewnątrz.
  • 3745 / 390 / 9

19 września 2018nanawacin pisze:
jak jest z kontrolami, gdy wraca się z zakupami z holandii? zdarzają się w ogóle pod tym kątem, czy tylko randomowe typowo drogowe?
Randomowe.
Podejrzewam, że w takich busach zawsze jest ktoś kto ma w majtkach jakieś dragi.
Samochody osobowe kontrolują jednak częściej.
A na lotnisku jakbyś wylatywał z NL do PL, to zatrzyma Cie policja na lotnisku i odbierze nielegalne w PL środki.
  • 3745 / 390 / 9

18 września 2018DrWips pisze:
Nie znam się na maku, ale ten w tureckich sklepach wygląda na kozaka.
  • 174 / 11 / 0

Właśnie skończyłem sie rozpakowywać, pierdolony klasztor.
Siedzi ktoś w Tilburgu? Gdzie tu się warto pokręcić, żeby się wkręcić? Jakieś fajne miejsca polecacie? %-D
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata