Hipoglikemia

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 139 / 25 / 0

Tak, i w tej diagnozie obowiązuje recepta na 30% na paski

tylko przy podawaniu insuliny więcej jak 3x na dobe są paski za 4-5 zeta
  • 5390 / 752 / 0

12 kwietnia 2018Architekt pisze:
W końcu po latach walki udało mi się zregenerować mój mózg do takiego stopnia że jestem w stanie odłożyć wszystko, oprócz berberyny. Gdy na początku ją zastosowałem przybrałem 5 kg masy mięśniowej będąc na redukcji... 8-( Jednakże po miesiącu stosowania mam duży problem ponieważ cierpię z powodu hipoglikemii, a jedzenie powoduje tylko że spada mój poziom glukozy we krwi, nie mam pojęcia dlaczego tak jest, powodów może być dziesiątki. Jedyne co się teraz dla mnie liczy to sposób w jaki będę mógł zwiększyć poziom glukozy, szukam suplementów diety które pozwolą mi na zwiększenie poziomu glukozy we krwi.
Nie majstruj z tym.
Skontaktuj sie z lekarzem

TEMAT ZAMYKAM. nie ma tu nikogo kompetentnego kto Ci pomoze.

Ogarnij badania.
Jesli lekarz oceni ze to hipoglikemia reaktywna to tylko dieta.
Napisz na pw jak bedziesz po wizycie u lekarza.
Odblokuje.

Jak pojebiesz metabolizm to poznasz prawdziwy bol
Mowie z doswiadczenia.

Przełomowy wyrok w Meksyku. W pewnym sensie... zalegalizowano kokainę

Sąd w Meksyku zadecydował o legalizacji kokainy dla dwóch osób. Oznacza to, że będą mogły kupować i zażywać narkotyk zgodnie z prawem.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata