Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 7252 • Strona 725 z 726
  • 70 / 26 / 0
@Wega zakładam, że ja miałam dzisiaj i chyba tydzień temu (tzn. jezeli dobrze pamiętam, to był ten sam materiał, co dziś) - ale że ostatnimi czasy miewam raczej kilkutygodniowe (niewymuszone!;) przerwy, to nie jestem w stanie prowadzić kompetentnej analizy porównawczej ;)

Ale mogę spróbować przeprowadzić niekompetentną 🙃 - hel jak hel, raczej dolna strefa stanów średnich prawobrzeżnej wawy (o ile w ogóle mogę ocenić, bo jestem wyraźnie przyblokowana buprą). Farfocle w istocie w roztworze pływają, ale nie miałam poczucia, żeby było ich jakoś dużo więcej, niż zwykle. iv działa normalnie, bez niespodzianek. Podsumowując - nuda ;)
Mam nadzieję, ze mimo wszystko pomogłam XD

PS. Wega, mi na te dluzsze okresy niedobierania niczego "nielegaldo bupry + MPH pomaga przede wszystkim fakt, ze zapewnilam sobie wreszcie wsparcie terapeutyczne w optymalnym dla mnie wymiarze - tzn do indywidualnej, w ktorej jestem od wielu lat (z absolutnie najlepszym terapeutą na swiecie;) dołożyłam jeszcze grupę raz w tygodniu. I okazało się to gamechangerem. Moze dla Ciebie tez by sie okazalo?
  • 725 / 89 / 0
czy ktoś spotkał się z dość ciemnym brownem i lekko lepkim? dziwi mnie to. w smaku i zapachu zgadza się, niepodgrzewany tak migdałowo jakby , słodko. Ale czemu jest lepki? prawie jak black tar lol no ale w polsce nie mamy black tar heroin xp
  • 58 / 2 / 0
@toxic1337 spotkałem się z czymś takim u osoby uzależnionej od heroiny.
Grzał sobie folie co ciekawe same opary tego nie wiele na mnie zadziałały i wcale nie opioidowo bo lekkie zawroty głowy tylko miałem.
Na pewno od wypełniaczy jest taki smak
  • 725 / 89 / 0
Dziwne mega bo podawane w nos w małych dawkach działa mocno sedacyjnie na ciało. Będę miał jak to przetestuje troszkę na folii.
  • 1 / / 0
Czesc kupiłem coś co miało być helem ale jest brązową plasteliną pachnącą kokosem co to może być?
  • 475 / 32 / 0
Up: nie mam pojęcia. Zapewne już to skonsumowałeś, więc jak wrażenia?
Jak dalej to masz trzymaj to zalej wodą daj kwasku no i normalnie jak do szprycy grzej. Jak prawie nic sie nie rozpuści mimo długiego gotowania to wyjeb do kibla bo sie otrujesz. hel ma pachnieć octem. Raz mocniej , raz słabiej a czasem z deka gównem sztyni, jak beżowi koledzy z jakiś pakistanów ,afganów i innych zadupi wypełniają browna swoimi fekaliami,🤣 Ale aż tak to nie przesadzają może po prostu, merdają browna niemytymi łapami plo podcieraniu się w pobliskiej dziurze kloacznej , przy robieniu browna bożego. 😅 Ale kokosem? Huopie może dostałeś partie z zapachem kokosowym dla palących co by im przyjemniej było . BTW. Kto wgl pali hel, przecież to marnowanie tematu. No może jak ktoś ma żyły już jak sito i zrosty to tak sie ratuje. No i oczywiście jarają tam na bliskim wschodzie. Nie pamiętam Afgany czy Pakistany. Heh
Wgl w końcu doczekałem sie swojego helku z francji i kokainki od pana helmuta.
Coś poczta ma opóźnienia, bo krajowe polecone latały do mnie 6 dni kalendarzowych!!!
Tak spytam są tu smakoszy speedbalków bożych.
Oczywiście chyba najlepsze co może być to dobry hel +kokainka fishchale
Jakie wy robiliscie spidbolki?
Ciągle się przymierzam do złotej trójcy hel+koko+midazolam. Jakoś nie zgrywam sie w czasie kiedy mam hel z kokosem ,ale teraz mogę wyczekać.
No więc drodzy opio smakosze miał ktoś z was przyjemność, puknięcia tego złotego tercetu? Warto? Jest aż tak wspaniały? Osobiście mam doświadczenie z midem solo iv i na mnie jakoś marnie działa 15mg nawet nie usypia. Brałem 3 razy z helem i tutaj już marne 7.5 mg dodało do helu , tego czegoś, było lepiej na ciele, substancje ładnie się zazębiły. Z koksem musi to być jeszcze lepsze.

I takie pytanie czy można se zamowić w każdej aptece dormicum 15 i nie brać całej paki za kupe siana ,tylko 30tabsów?
Baba w aptece normalnie wyciągnie 3x10 blistry i elo? Pytam bo może nie będzie im sie chciało specjalnie ściagać chyba najbardziej ćpuńskiego benzo, żeby została im na sklepie napoczęta paczka xd.
W ogóle lepiej mida 15 najbliżej mam 40km i szkoda paliwa.
Normalnie podać recke i laska zamówi i wyda 3 blistry????, Czy nie kombinować i wziąc 7.5 które mam na swoim zadupiu. Na 5 razy starczy ?..

pS. Dzis po 2giej spidbolce dziwnie sie czuje , taki mix chyba mocno tyra serce.
W ogóle kokaina to taka lekceważona jest przez nieogarniętych,bo milutko się wciąga i nie kopie tak jak feta czy jakieś ketony i ludzie walą kreche co 30 minut , zalewają się alkoholem a to przecież jedna z najbardziej kardiotoksycznych mieszanek
Wydaje mi sie , że stosunkowo dużo jest zawałów po koko i alko, niż po innych z pozoru dzikich mixów.
Zapraszam do dyskusji i o opisanie czy h+k+m jest takie wspaniałe ?
  • 12 / 1 / 0
Słuchajcie mam całkiem dobry hel, który ładnie grzeje iv, ale słabo pływa po folii. Niestety albo i stety ja preferuje palenie. Czego dodać żeby lepiej pływał? Wiem, że czysta heroina właśnie nie nadaje się do palenia, bo się od razu zwęgla dlatego dają taki mix wypełniaczy, który umożliwia wydajna waporyzacje. Tylko co się w tym mixie znajduje? Probowalem kofeiny, ale to nie to. Kojarzę jeszcze że hel jest żeniony z różnymi cukrami. Maltodekstryna albo laktoza.
Ktoś ma może szerszą wiedzę na ten temat?
  • 43 / 1 / 1
@up pytanie czy to nie jest przypadkiem sól zamiast freebase... jak rozpuszczalnosc w wodzie bez kwasku? kiedyś dodawali kofeiny i laktozy ale teraz towar przechodzi przez tyle rąk, że trudno powiedziec...
  • 475 / 32 / 0
hel z 3cmc w jednej pompie ktos testował ?
  • 12 / 1 / 0
15 lutego 2023Matin pisze:
@up pytanie czy to nie jest przypadkiem sól zamiast freebase... jak rozpuszczalnosc w wodzie bez kwasku? kiedyś dodawali kofeiny i laktozy ale teraz towar przechodzi przez tyle rąk, że trudno powiedziec...
Niee to na pewno jest #3, czyli freebase. Mało kto w naszych stronach sprzedaje sól. Ja kiedyś widziałem ten mix. Nazywali to pływak i wygladał, pachniał i zachowywał się jak hel ale w ogóle nie kopał :d i właśnie służył do żenienia. Ale nie mam pojęcia jaki jest skład tego.
Szkoda mi patrzeć jak tyle materiału się zwęgla. I nie jest to kwestia braku doświadczenia, bo w życiu wiele różnych sortów już przerobiłem :)
ODPOWIEDZ
Posty: 7252 • Strona 725 z 726
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.