Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 7252 • Strona 724 z 726
  • 31 / 53 / 0
Pytałeś o freebase, to podałem właściwość chemiczna, tj rozpuszczalność dla b3, to jest tak jakbyś chciał rozpuścić Browna bez kwasku. A jeśli Ci się udało to albo mieszkasz w USA gdzie zazwyczaj sprzedają chlorowodorek, a myślałeś, ze to freebase, albo chodziło Ci skrótowo o sól heroiny, ale to tez każda będzie miała inna rozpuszczalność, bo możesz mieć przecież octan, siarczan, cytrynian, chlorowodorek heroiny itp, wiec sprecyzuj.
  • 358 / 42 / 0
Czaje, ale nie sprzecyzuje, bo nie mam wiedzy na ten temat.

Drugie pytanie, robił ktoś przepłuczke z resztek na łyżce? Ja swoją niestety zawsze czyściłem, ale chyba coś tam leciutko, bo wiadomo tolerancja - posmyrało. I tak myślę, gdyby nie czyścić łychy to można by mieć nienajgorszego strzała podczas kryzysu. Ładnie zagotowałem łyżke, manewrując, żeby gotująca się woda wszędzie sięgnęła.

Zdesperowany brakiem czegokolwiek na stanie, bez możliwości wypicia piwka bo zaraz do pracy - wyciągnąłem z szafki ok. 10 starych pomp z igłami. Jak wiadomo w kontrolkach coś było.
Do każdego ze sprzętów wciągnąłem po 0,2-0,5ml wody i brązowy już płyn zagotowałem na łyżce nie dodając kwasku cytrynowego. Wyszło mało więc wziąłem malutki kawałek chusteczki, by nie stracić towaru i ściąnąłem to do pompy.
W rezultacie się zgrzałem :D bez kitu, może nie porównałbym tego do mojej normalnej dawki (która chuj wie jaka jest po przerwie w braniu: pewnie 150mg), ale 70mg (czystość 65%) na pewno. Są lekkie zawroty głowy, lekkie swędzenie i lekki nodding.
Zastanawia mnie na ile taka zabawa w przepłukiwanie jest bezpieczna. Jak bezpieczna to polecam, warto spróbować
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 75 / 16 / 0
@up
Siedzę właśnie na skręcie (chociaż po skrętach fentowych nazwałbym to najwyżej wersją demo) i aż mnie kusi, żeby coś takiego zrobić, ale jak mam dostać pirogena (pomijając inne ewentualne skutki uboczne) to chyba odpuszczę xD
Jutro i tak kasa wpadnie to i się zgrzeję normalnie. Cudowne perspektywy heh
  • 358 / 42 / 0
imo organizm ludzki jest potężny, ale NIE NAMAWIAM
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 1967 / 368 / 0
No akurat na pirogena nie ma odpornego a to bardzo nieprzyjemna sprawa.Przy takich zabawach szansa jest.
widzialem nieskonczonosc
  • 2501 / 330 / 0
@Grzesiu11 jak masz legitny towar a piszesz że z 65% ma to ja Ci się nie dziwię, że tymi resztkami się zgrzałeś.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 75 / 16 / 0
Dosłownie wczoraj czytałem barwne opisy @Melodyne o klasycznym speedballu (heroina + kokaina, dla jasności), aż zachęciły mnie do spróbowania w ramach prezentu od samego siebie, bo akurat dziś, 18., mam urodziny.
Niestety, zablokowały mnie finanse, wypłata na tyle marna w tym tygodniu, że musiałbym kupić koks zamiast wspomóc finansowo mamę itd., więc pomyślałem, że po prostu zrobię sobie ten prezent za tydzień.
A tu proszę, turas w Rotterdamie tyle co miał dostawę (wysłał mi zdjęcie, ładnie się prezentuje taka kilogramowa cegła hehe) i postanowił mi dać sampel gratis, jakieś 0.5g. :korposzczur:

Tak oto mój pierwszy raz z kokainą był w postaci spidbola. Trochę przesadziłem z ilością stima, ale ogólnie coś cudownego, polecam. ;)

P.S. o kurwa, ale esej zajebałem. Ale w sumie ja po samym opio mam takie zapędy, więc ze stymulantem to już w ogóle
  • 46 / 7 / 0
@kochamtoinienawidze
Zgłodniałem przez Twój opis.
Uwielbiam speedballe, ale, że szkoda mi kasy na koko to zawsze rozpuszczam sobie cracku.
Niby substancja ta sama, ale w trochę innej formie, no i crack jest tańszy.
LittlePossessedRock
  • 75 / 16 / 0
@LittlePossessedRock Ja dziś dzień zacząłem samym helem, na spokojnie. SB wieczorkiem poleci:))
Jak sobie porównuję teraz tak na spokojnie, będąc tylko na brownie, to nie wiem czy OG spidbol przebił majke+mef (bo hel+mef to w ogóle poza podium u mnie), nawet majka+MPH (tu niestety nie miałem okazji z herą spróbować) postawiłbym na miejsce wyżej. Ale ja kocham mocne pierdolnięcie na wjeździe %-D
  • 69 / 15 / 0
Jak dla mnie koko + hel to najlepsze połączenie, ale ja mam zjebane neuroprzekaźniki i feta nie jest dla mnie przyjemna, a mef nie działa wcale praktycznie. Dobre proporcje i jest the best. Akurat jestem na skręcie, kolejna próba odstawki i nie wiem po co tu weszłam 😋🙄 akurat tylko tydzień leciałam na tym nektarze i jeszcze mi mało, a tak helupa sama już mnie niczym nie zaskakuje i byłoby łatwiej ukulać parę miechów absty.

scalono - WRB

Hmmm, jakaś dziwna helena lata od 2 tyg. na Pradze. Wygląda nieciekawie, jak fusy albo kaszanka. Ciemny brąz. Przed Sylwkiem byla ok, w kości, z piegami.
Akurat chciałam jutro kupić, ale nie jestem w ciągu, więc przyszła refleksja, czy to się nadaje do i v. Miał ktoś z nią do czynienia?
Działa normalnie? Kolega, który mi pokazał tylko pali, mówił, że gorzej pływa, ale generalnie działa ok.
ODPOWIEDZ
Posty: 7252 • Strona 724 z 726
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.