Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 132 • Strona 9 z 14
  • 1508 / 212 / 0
To będzie tak: idziesz na Pragę, okolice Wileńskiego, szukasz tam najbardziej podejrzanego typa w bramie, pytasz go o helupę, a on okazuje się patusem feciarzem i nienawidzi heleniarzy. Well... zdarza się. Dostajesz oklep i ze złamanym nosem stwierdzasz, że jednak sobie darujesz albo zostajesz na Thiocidinie. Nie ma za co.
"My addiction is based on my shame and sorrow"
"Uuuuh, yea-e-yeah!" ~ Robert Plant
Pisząc na hexankova@yahoo.com, masz pewność, że odczytam wiadomość/odpiszę.
  • 3 / / 0
Jak czekałam na kumpla by iść do knajpy na najsłynniejszej ulicy blisko Wileniaka to te 15 minut, dosłownie ,obserwacji i już wiadomo do kogo podbijać jak coś. Przeraziło mnie tylko to ilu tam ludzi widmo, takich zniszczonych i rozjebanych na mordach... Miałam rozkminy czy Ci lepiej wyglądający mogą być z Hyperrela, ale jak sobie przypomnę warszawskiego ćpuna to chyba nie ma takiej zależności xD
Uwaga! Użytkownik HelenaVonJungingen nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11 / / 0
Jak długo można trzymać Browna przygotowanego w pompie do strzalu IV?
https://youtu.be/VGMYruPtx8s
  • 2430 / 560 / 155
@vanionek, ja ze względów bezpieczeństwa nigdy nie trzymam dłużej niż 3 godziny w pompie i moim zdaniem to maksimum.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11 / / 0
@taurinnn Ok. Bo zastanawiałem się czy to tak jak z kompotem ze 24h może być trzymany a w lodówce nawet dłużej. Pytam bo nie zawsze mam czas i możliwość zrobienia sobie odrazu przed puknięciem
https://youtu.be/VGMYruPtx8s
  • 53 / 25 / 0
Przypadkiem zauważyłam w tym FAQ ;
„8. Jak dawkować? : Cięzko określić, wszystko zależy od danego organizmu człowieka i tolerancji oraz sortu | idk. Myślę, że na pierwsze razy 50-70mg.”
Jakby kto na pierwszy raz, ba nawet z jakąś tolerancją przyjął taką dawkę to by go albo witali w kostnicy albo na OiOM’ie. I ja rozumiem, że to się może i odnosi jakoś do brown sugar ze względu na wzmiankę wcześniej - „brown’a - ten typ będziemy rozpatrywali” nie mniej ktoś może się nie domyślić, nie doczytać, mieć inną formę, być za granicą i setka innych.
Także zakładając m.in w celach porównawczych, iż heroina jest 5 razy silniejsza aniżeli morfina to powiedzmy, iż będą to dawki z zakresu 5mg - 10mg czystej 99% diacetylomorfiny (heroiny).
Ktoś może tego nie wiedzieć, może też nie wiedzieć jaki jest % heroiny w ulicznym towarze, ba może nawet nie wiedzieć ilekroć morfina jest słabsza od heroiny.
Ratują go od śmierci, a wiodą do kozy.

[...]

Boć to ciało rzekł szukacz było w życiu dziwne. Zawżdy wszystkiemu przeciwne I domyślać się mam pewne powody, Że popłynęło z rzeką przeciw wody
  • 2430 / 560 / 155
@Bunny22, wiadomo, ale nie wszystko zostało chyba dopowiedziane w kwestii dawek - zależy też, czy browna wstrzykujesz i.v., czy palisz etc. Aczkolwiek przeważnie dawki podawane przez handlujących są przez nich podawane tak, jakby to była ,,czysta heroina”, a tak naprawdę jej czystość to jakieś 15%. Niemniej jednak, spróbuję poprawić dane w FAQ, bo hel helowi nie równy - jeden sort ma większą czystość, inny większą i trafiając jakimś cudem na wyjątkowo czysty temat sporo osób kończy tak, jak pisałeś - SOR, OIOM lub kostnica. Za dawkę śmiertelną czystej, farmaceutycznej heroiny (czyli zakładając czystość 100% - w praktyce niemożliwe) dla przeciętnej osoby bez tolerancji przyjmuje się przeważnie nawet 20-25 mg.

A co do przeliczników helu na majkę, to według przeliczników z tej tabelki - https://en.m.wikipedia.org/wiki/Equianalgesic - 3,33 mg majki dożylnej odpowiada ok. 2-2,5 farmaceutycznej heroiny (diamorfiny), więc aż 5 razy silniejsza nie będzie, zwłaszcza uliczna. Mimo wszystko redukcja szkód na pierwszym miejscu!
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 10 / 3 / 0
Do czego jest ten filtr przy iniekcji?
  • 1933 / 310 / 0
^up
@Sajkopio wydawałoby się, że nazwa "filtr" mówi sama za siebie %-D Do filtracji (wiesz, równe gówienka potrafią sobie pływać w roztworze [ w tym również nie rozpuszczalne])
Uwaga! Użytkownik GG Allin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1986 / 103 / 0
To nie jest takie oczywiste tym filtrowaniem.

Znam typa który puknął coaxil (wchuj ćpunów na ukrainie miało od tego problemy jak po dezie, gnijące mięso itp). Mówił, że zaryzykował, bo jak przeglądał tematy na jakiś ukraińskich forach, to goście chyba nie filtrowali wcale towaru. Część osób pisała nawet że chujowo się podaje, bo zatyka igły 0.5 i trzeba kupować 0.6+ na strzała xD
ODPOWIEDZ
Posty: 132 • Strona 9 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.