Heroina ( Brown Sugar ) FAQ

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 228 / 7 / 0

01 października 2018Flyfreeq pisze:
Pytanie dla palacych. Ja niegdy nie uzywalem inaczej H jak palenie. Jak pale to nie odczuwam powalajacej przyjnosci jak w przypadku np. wypicia 100 ml metadonu tylko zabicie skreta. Robie cos nie tak, mam slaby towar czy tak jest ze palona H nie daje tyle satysfacji nie wazne ile bym przepalil ?
jestem doświadczonym użytkownikiem opio, ale bez kłucia.
heroina najmniej mi się podobała (a wypróbowałem chyba wszystkie łatwo i trudniej dostępne opio (apteczne fentanyle, hydrokodony, pochodne fentanyli itd itp.) i heroina to był największy zawód. Po spaleniu całej ćwiary miałem słabszą bombę niż po buchu zioła z lufki.
Ta substancja nadaje się tylko do walenia po kablach, co w moim przypadku odpada. Ogólnie jest to dosyć często spotykane twierdzenie, że; heroina jest przereklamowana.
EDIT
Kiedyś znajomy przyniósł mi do spróbowania herke bardzo czystej jakości z darknetów. Sniffowaliśmy ją i dosyć udało się wyczuć profil działania, ale przez to, że ciągneliśmy w towarzystwie to nie prosiłem o nieco większe kreski, bo nie chciałem przenoddować całej posiadówki.
  • 1026 / 36 / 0

Ja za każdym razem jak paliłem, czułem głównie niedosyt, więc niestety - kolega powyżej mówi prawdę.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Stanisław Michalkiewicz szczerze o narkotykach. „Byłem we Francji i byli tam tacy hipisi…” [video]

Stanisław Michalkiewicz w serii swoich videoblogów odpowiada na pytania Internautów. Jedno z nich dotyczyło stosunku publicysty „Najwyższego Czasu!” do narkotyków. Jego odpowiedź wielu może zaskoczyć.
  • 14 / / 0

Jak myślicie, palenie browna z żarówki byłoby lepsze od aluminium?
Ktoś próbował?
  • 49 / 1 / 0

Żarówka słaby pomysł. Duże straty...
  • 372 / 25 / 0

Strasznie kiepsko pali sie z żarówki niby coś tam leci dymu ale słabiutko.W temacie vapowania heroiny aluminium się nie przeskoczy,jest poprostu najlepsze.
  • 9 / / 0

Dokładnie - folia najlepsza :)
Jan Niezbędny u mnie na I miejscu.
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata