Heroina ( Brown Sugar ) FAQ

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 372 / 25 / 0

Mnie by było szkoda pierwsze chmurki puszczać w niebo, tak więc zaciągam się pierwszymi buchami, a także nie przepalam folii przed jaraniem, a to dlatego że zawsze jestem zciśnieniowany;)
Zrobiłem sobie przerwe od brązu, dwa tygodnie na trampku i tolerancja mi spadła niesamowicie, gdzie 2 tygodnie temu paliłem sztukę zajebistego jasnego sortu na raz, a teraz 100mg dużo słabszego ciemno brązowego brałna i jestem kontent:)) że przytoczę słowa znanego redaktora telewizyjnego ; " Kto nie robi przerwy, ten szybko traci nerwy" ;)
  • 157 / 18 / 0

Znam;-) oglądałam 😂
Ja tego nie łapie bo nie lubię smaku tego pierwszego zjazdu. Nawet w ciągu na skręcie tego nie łapałam bo wymiotować mi się chciało :-)

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Projekt: nowe podmioty odpowiedzialne za wykrywanie dopalaczy

Minister Zdrowia wydał projekt rozporządzenia ws. wykazu podmiotów uprawnionych do przeprowadzania badań mających na celu ustalenie, czy dany produkt jest środkiem zastępczym.
  • 43 / 1 / 0

Oj ja helupkę to tylko fcanau, szkoda mi fazki :)
  • 31 / 2 / 0

Pewnie to kwestia osobnicza ale tylko palenie wchodzi w gre poprostu lubie ten proceder pierwszy tez odpuszczam. Klucie mnie strasznie odrzuca i nie mow ze to kwestia czasu bo juz mam troche lat i znamy sie nie od dzis z ta pania.
  • 745 / 81 / 0

Słyszał ktoś coś na temat Karpacza?
Bo coś mi się o uszy obiło.
  • 8 / / 0

^Niet, a co ?? Czy wy ludki też uważacie,że brown z którego kropla jest brązowa, z reguły jest mocniejszy? Np. Dziś, a ściśle mówiac wczoraj mój ulubiony zapatrzeniowiec przywiózł mi sztuę brązu i odrazu poleciałem do pokoju,zamknąłem sie i bum. Pięknie pływająca
  • 157 / 18 / 0

Ale zawsze jest kropla brązowa więc nie bardzo rozumiem Twoja wypowiedź 😊
  • 31 / 2 / 0

Pytanie dla palacych. Ja niegdy nie uzywalem inaczej H jak palenie. Jak pale to nie odczuwam powalajacej przyjnosci jak w przypadku np. wypicia 100 ml metadonu tylko zabicie skreta. Robie cos nie tak, mam slaby towar czy tak jest ze palona H nie daje tyle satysfacji nie wazne ile bym przepalil ?
  • 8 / / 0

08 września 2018Amnezjaaa pisze:
Ale zawsze jest kropla brązowa więc nie bardzo rozumiem Twoja wypowiedź 😊
Nieraz jest taka czerwonawa bardziej niż brązowa 😉
  • 372 / 25 / 0

Puknąłem ostatnie 100 mg brązu, i od razu pożałowałem że wcześniej 4 ćwiartki spaliłem na folii. Jednak heroina jest stworzona to stukania w kanalizację, tego uczucia rozlewającej się przyjemności niestety nigdy nie poczujemy paląc. Dzisiaj wziąłem ostatni raz here ,jutro PST albo thiocodin i od niedzieli wchodzę na bupre, planuje substytucje i zerowanie w niedalekiej przyszłości... dzisiejszy strzał był moim pożegnalnym.
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata