Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
Co wolisz - haszysz, czy marihuanę?
marihuana
680
63%
haszysz
394
37%

Liczba głosów: 1074

ODPOWIEDZ
Posty: 1212 • Strona 121 z 122
  • 877 / 275 / 0
To już dawno ogarnąłem, ale dzięki. Teraz tylko szamam hasz z kefirem, takiej mocy nic innego mi nie daje, a jak mam palić kilka gramów dziennie żeby coś poczuć to ja dziękuję.
  • 2428 / 282 / 0
Jakiego ja miałem ostatnio tripa na haszyszu to głowa mała 😅 nie pale tylko hasz w postaci ciastka . Jazda pociągiem po haszu to coś pięknego..
  • 360 / 49 / 0
Nigdy nie paliłem haszyszu. Wiem jak się go robi, ale ciekawi mnie jak jest po nim faza. Wiem, że potrafi robić palaczy z dużą tolerancja, natomiast zaobserowalem, że nie stosują go jako zamiennika do suszu albo nie jarają go bo mocniej klepie.
Przeraża mnie to, że od dwóch weteranów słyszałem, że klatkuje po tym obraz i jest to coś innego niż marihuana.
Też ciekawy zapach ma, jak kadzidło w kościele.
  • 593 / 157 / 0
Wyobraź sobie że jesteś zanurzony z głową w świecącym na jasno żelu albo lepiej kisielu wiśniowym. Niby możesz poruszać się ale wszystko odbywa się jakby wolniej, do tego zupełnie nie obchodzi cię co jest poza twoim kisielem wiśniowym. Należy nadmienić, że ten kisiel jest słodki jak cholera. I teraz bardzo ważna sprawa, specjalnie nie warto sobie wyobrażać faktu, że jest się zanurzonym z głową, bo można się przerazić zadając sobie pytanie jak w takiej sytuacji oddychać? Za chwilę człowiek jednak uświadamia sobie, że na szczęście się da w sumie, tyle że znacznie wolniej %-D
  • 2594 / 416 / 0
Znajomy mi opowiadał jak w jakimś coffe shopie było kilku klientów co walili hasz z wiadra, i to napewno takiego cybuchowego, a nie polskiego z jednej nabitki fifkowej.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 11675 / 2261 / 0
Najlepszy hasz, jaki paliłem, to był zebrany osad na nożyczkach po trymowaniu C99 - właściwie z żywych jeszcze trichomów. Wyszła taka mała, czarna jak smoła kula - w sam raz do lufki. Pamiętam, że ściągnąłem absurdalnie dużą ilość gęstych chmur i koniec końców chyba nie dopaliłem do końca. To bardziej taki sativowy hasz był - rewelacja jeśli chodzi o działanie. Topy takiej fazy w życiu nie dały.
  • 593 / 157 / 0
No oni tam na stepach akermańskich to tylko taki na świeżaka fajcyli stąd tyle opowieści z tysiąca i jednej nocy %-D
  • 360 / 49 / 0
Jakby wprowadzili medyczny haszysz, to bym sobie zajarał haha. A tak to nawet nie wiem od kogo ogarnąć, za dużą popularnością się nie cieszy.

Pewnego czasu bez problemu można było dostać na ulicach Warszawy, ale to był "fake hash". Takie dziwne, czarne. Nie miało to żadnego zapachu jak palili obok mnie. Jak plastelina.
  • 11675 / 2261 / 0
Pamiętam czasy, kiedy taka brązowa gruda zalała dużą część kraju. W pewnym momencie dile sprzedawali po 15 zł za gram przy zakupie 10g. Była całkiem dobra, ale po 2 miesiącach nikt nie chciał już tego palić.
  • 1071 / 240 / 0
na hasz bardzo rośnie tolerancja, potem to już tylko pachnie
ODPOWIEDZ
Posty: 1212 • Strona 121 z 122
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.