Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
Co wolisz - haszysz, czy marihuanę?
marihuana
678
63%
haszysz
390
37%

Liczba głosów: 1068

ODPOWIEDZ
Posty: 1201 • Strona 119 z 121
  • 14 / 4 / 0
hasz owszem jest i mocniejszy niż susz , zalerzy jeszcze jaki susz i hasz jakosciowo. Natomiast profil dzialania # jest mniej psychodeliczny a bardziej stonerski niż profil większosci odmian suszu.
  • 164 / 17 / 0
Czy mozna wapować hasz? Jeśli tak, to w jaki sposób trzeba go przygotować? Mam starry x max 3.0
  • 868 / 258 / 0
Palił ktoś haszyk z Niderlandów z coffika? Dzisiaj będę miał okazję spróbować. Od paru lat haszu nie paliłem, nawet nie wiem jak to najlepiej spożyć, heh. Jak wjebię trochę do meth pipe i będę zapalniczką żarową podgrzewać i bieda-wapować to będzie git? Czy może po prostu zrobić z tego mikrokuleczki i do tytoniu dodać i skręcić skurwola?
  • 4396 / 670 / 0
Normalnie podgrzewaj kostke i zbieraj płatki, zmixuj z tyksem i skręć wąsa.
Uwaga! Użytkownik serotoninowy jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 868 / 258 / 0
hasz w NL wydaje mi się o wiele, wiele lepszy, niż zioło. W sumie tak go zapamiętałem też z Niemiec i Polski. Może jedna na 50 "odmian" palenia działa na mnie tak, ze ile bym nie wypalił, to mam coraz lepiej, zero niepokoju i euforia, a w końcu senność. Zawsze mogę się przepalić. Za to z hashem im więcej to lepiej. Kosteczka 1 g starczyła mi na 2 dni "bombienia" jakości, której konopie w formie suszu mi nigdycnie dały. Zajebiste.
Za to szczerze mówiąc, zioło z kofików wcale nie jest jakies turbolepsze niż polskie uliczne. Praktycznie jedno i to samo, nieważne jakby je nazywali i za ile euro sprzedawali.
  • 300 / 56 / 0
Słyszałem teorię, że w Holandii część muła w cofeeshopach pochodzi z czarnego rynku, bo mafia, taniej i coś tam jeszcze. Nigdy tego nie zweryfikowałem, bo w sumie wyjebane.
  • 868 / 258 / 0
Za mną kolejny dzień palenia haszu w Niderlandach. Wnioski są jednoznaczne.

Po pierwsze, skrajnie nie zgadzam się z opiniami, żeby po mj i haszu była taka sama "faza". Nie chce mi się rozkminiać jakich związków brakuje w żywicy w porównaniu z suszem, ani jakie lepiej sie wchłania wapując hasz w methpipe, a które się marnują przy paleniu suszu. Na mnie działa to jak DWIE RÓŻNE UŻYWKI!

Więc tak, jeszcze raz. marihuana w Polsce i w Niemczech może z 5% przypadków była na tyle spoko, że dopalam ile chcę i im więcej spalę, tym lepiej się czuję. Coraz większa euforia, a im więcej palę tym lepiej się czuję. Po większej ilości po prostu odklejam się przeżywając dziwne filmy w głowie ale jest super. Jeszcze więcej i usypiam na stojąco.

trawki narkotycznej mogę zapalić trochę, jak palę więcej to się czuje źle, a jak wcześniej piłem to już w ogóle masakra.

Co więcej, palę z ziomkiem susz konopny z coffee shopu i się czuje po nim źle. Jak dopale więcej to będzie mega źle. Ale dopalam hashu zamiast zieleni i zaczynam się czuć dobrze!

Prawdopodobnie jakbym waporyzował konkretne odmiany mj czułbym się równie dobrze, ale na tyle genialny stan zapewnia mi hasz, który jest tańszy nawet niż mj w sklepach w NL. Za hash płacę 10 euro, za droższy 12 lub 15. Za zioło minimum 12, a lepsze 15-18. Najtańszy hasz robi mnie 100x lepiej niż najdroższe zioło.

Jestem skrajnym przypadkiem, aż tak bardzo czuć u mnie różnicę, ze mozna od razu zakopać wszelkie opinie, że to jedno i to samo. Roznica jest gigantyczna!
  • 33 / 2 / 0
Czym różni się brązowy hasz od tego suchego lekko zielono brązowego?
czy wynika to z czystosci czy metody?
  • 11588 / 2239 / 0
Nigdy nie widziałem zielonego haszu, ale ten kolor nie zapowiada nic dobrego, bo może pochodzić jedynie od chlorofilu, czyli dużo materiału roślinnego (poza żywicą) znalazło się tam.
  • 868 / 258 / 0
Niedawno pisałem o haszyszu jak działa całkiem inaczej niż zioło. Okazuje się, że jest tak tylko, jeśli kupię haszysz w cenie 10-14 euro. Kupując w kofiku za 8-9 euro najtańszy mam efekty identyczne jak po trawce narkotycznej. Interesuje mnie zrozumienie jakie kannabinoidy i terpeny mogą tak mocno zmieniać profil działania i czym chemicznie się różnią te haszysze. Sprawdziłem już około 6 różnych kofików i nieważne gdzie kupię, zawsze jest to samo. hasz za 11€ potrafi dzialac lepiej niż ten za 14, ale jak kupię taniej niż za dyszkę, to zawsze jest chujowy.
ODPOWIEDZ
Posty: 1201 • Strona 119 z 121
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.