Haszysz- kilka pytań.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Mp5

• 74 / 2 / 0

To o czym piszecie ze hot cargo robil hasz to nie tak:D.Wlasciwie jesli dobrze pamietam to robil kif(a moze to inna fotorelacja z hypka jego).Ja bym polecil metode ponczosznicza na te krzaki z nasionami.Jakosc tego bedzie o wiele wiele wiele lepsza niz tego guwna co chodzi po ulicach.Uprzedzam tylko ze dobrze by bylo jak byscie mieli na pare godzin wolna hate garza, cokolwiek.Do sloja, zatkac ponczocha, i na gladka powierzchnie najlepiej szklana.I tak 2-3 litrowy sloik tarmosic jakies 60 minut i powinno wam wyjsc od 1-3 gram najlepszego haszu albo i wiecej.Pozdrawiam.

• 687 / 4 / 0

Hej a gdyby przesiać zamia przez pończoche to przez taki stary filtr do monitorów??? Mam taki jeden i to jest właśnie taka kurewsko drobna siateczka, niestety nie wiem jak drobna ale na pewno znacznie drobniejsza niż naciągnięta pończoha. Jest tak drobna że jak się po nim jedzie palcem to czuć jakby był gładziutki. Może wyszedł by z tego niezły towarek???

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Narkotykowa Wojna Światów w ONZ

W tym roku w klimatyzowanych salach wyłożonych drewnem mogło dojść do zmian, które miały szansę wzbudzić emocje poza wąską grupką entuzjastów, ekspertów i urzędników. Ale nie doszło.

Użytkownik nieaktywny
  • 10 / 1 / 0

Mam pytanko, nie dotyczy wyrobu ale spożycia hashu.
Otóż trafił mi się strasznie twardy hash. Po ogrzaniu i zdrapaniu są strasznie sypkie wióry i za h..ja nie da rady tego nabić (jedynie nadaje się do jointów). Macie jakiś pomysł na to? Dodam, że jest on twardy i nie plastyczny, przy gięciu się łamie.

• 45 / 1 / 0

Po ogrzaniu i zdrapaniu są strasznie sypkie wióry i za h..ja nie da rady tego nabić (jedynie nadaje się do jointów).

No to jointa se skręć :-D Ogrzej hasz, pokrusz, zmieszaj z tytoniem i kręć!

Użytkownik nieaktywny
  • 10 / 1 / 0

[quote="fantazia"]
No to jointa se skręć ]
No jasne że już tak zrobiłem, jak tylko go dorwałem :)
Ale teraz chce spalić z lufy i coś nieciekawie się zapowiada.

• 1809 / 3 / 0

my zawsze jak mamy taki hash to go kruszymy mieszamy z tyta i nabijamy do lufy.
ewentualnie jak przedmówca powiedział to w joincie ale naprawde hash paliłem dosłownie pare razy wiec specjalista nie jestem u nas zawsze ziolo jest a hash mi srednio pasi...

• 678 / 4 / 0

Raz tez miałam taki hasz, ktoremu do plasteliny daleko było i który nie chciał za cholere ze mną jako jego konsumentem współpracować :-( wtedy zrobiłam tak: http://img511.imageshack.us/my.php?image=1yc7.jpg Trzeba podpalic, zeby zaczelo sie dymic, zakryc lejkiem, a "ustnik" palcem i poczekac chwilkę, az zbierze sie w środku chmura. A po tej chwili mozna już ściągać.
Ja jointów nie lubie wiec jak nie da sie z lufki palic to juz wolałam pokombinować.
Ostatnio zmieniony 10 września 2006 przez zielona, łącznie zmieniany 1 raz.

• 463 / / 0

wtedy zrobiłam tak: http://img511.imageshack.us/my.php?image=1yc7.jpg Trzeba podpalic, zeby zaczelo sie dymic, zakryc lejkiem, a "ustnik" palcem i poczekac chwilkę, az zbierze sie w środku chmura. A po tej chwili mozna już ściągać.

i to dziala? 8-( :P nie no jak dla mnie kombinacja w chuj. jak masz taki # to tak jak mowil Leo, podpalic, pokruszyc, zmieszac z tytkiem i do lufy. troche bardziej wtedy gryzie, ale pali sie pierwsza klasa.

• 678 / 4 / 0

No mówie ci, działa i mi tu z chujem nie wyjeżdzaj! Kombinacja pierwsza klasa! A wymyślny sposób jarania to sama przyjemnośc i inspiracja do wielu wkręt :}

Użytkownik nieaktywny
  • 884 / 14 / 0

[quote="zielona"]
No mówie ci, działa i mi tu z chujem nie wyjeżdzaj! Kombinacja pierwsza klasa! A wymyślny sposób jarania to sama przyjemnośc i inspiracja do wielu wkręt ]

Potwierdzam, także słyszałem o tej metodzie palenia. Jest ona nawet opisana na stronie: http://haszysz.com/index.php?id=szklanka :)
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata