Halucynacje po stymulatach/euforiantach

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Posty: 60 Strona 3 z 6
Rejestracja: 2013
  • 57 / / 0

U mnie bardzo leciutkie halu po stymulantach typu paproch wydaje sie pajakiem, lekko faluje sciana itp...
Rejestracja: 2013
  • 95 / 1 / 0

Przy ciągach amfetaminowych (2-3 dni, dłużej nie leciałam) miałam srogo. Nie wiedzieć czemu wszystkie halucynacje wiązały się z jednym znajomym, który był mi obojętny. Gdy zbliżało się zejście zaczynałam słyszeć jego głos, rzadko udawało się wyłapać, co mówi, ale byłam pewna, że to on. Prawdziwie przeraziłam się jednak jak któregoś razu zaczęłam go widzieć. Przekonana, że poszedł się odlać za winkiel poszłam go zawołać, bo akurat mieliśmy się łapać. Zmroziło mnie jak okazało się, że go tam nie ma.
Swoją drogą typek dostał niedługo potem mocnej psychozy, a później nawrotu i diagnozę - schizofrenia paranoidalna. Trochu dziwnie mi z tym.

Pamiętam też 6-APB wciągnięte nosem wywołało bardzo silne falowania. Obraz, na który patrzyłam malował się jakby pociągnięcia pędzla, ale bez pędzla.

Po ulubionej 3mmc doświadczam zawsze wyostrzenia barw, ale nie takiego nachalnego, wszystko jest takie gładkie i pastelowe, wydaje się piękniejsze i tyle ze złudzeń. :3
Halunów ni, ale potencjał jest, bo to czuć - właśnie dlatego, że wszystko wyraźniejsze i ładniejsze.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Przyszedł pod komendę zapalić marihuanę

Dzisiejszej nocy dyżurny buskiej komendy zauważył mężczyznę stojącego na schodach prowadzących do budynku. Mężczyzna zachowywał się jakby był pod wpływem alkoholu.
Rejestracja: 2014
  • 841 / 61 / 0

@sromotnikowy paproch to pająk/mucha/komar - chyba nie znam osoby, która leciała na stimach i nie złapała tej wkręty :cheesy:
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 791 / 14 / 0

Ja i bez ciągów mylę paprochy z przedmiotami/istotami czy kątem oka zdarzy mi sie 'zauwazyc' w niecodziennych miejscach np swojego psa czy usłyszeć głos znajomego %-D

A tak bez offa, po stymulantach tylko wyostrzenie obrazu, lekkie falowanie. Demar był wyjątkiem- ktoś pisał wyżej o tzn 'smugach/malowaniu pedzlem' no i alfa, ale tutaj juz oev'y pełna gęba.
Rejestracja: 2014
  • 131 / 3 / 0

ja po stimach wczoraj słyszałem dzwony kościelne i światło jakies dziwne było.
Rejestracja: 2014
  • 42 / / 0

Marzec, godzina druga w nocy dwie osoby kąpią się nad zalewem. - alfa pvp

Wielki miś ale to ogromny siedzi na dachu, wszyscy co brali widzieli - eth-cat

3 W nocy siedząc w samochodzie widzimy radiowóz policyjny na dachu warzywniaka, tak wiem chore. Dzwonimy do kumpla który mieszka blisko tego warzywniaka żeby wyszedł obczaić co to kurwa jest. - eth-cat, alfa i amka.
Rejestracja: 2016
  • 156 / 2 / 0

A ja myślałam że te haluny to przez łączenie leków (doxepin, nebiwolol, bellergot, hydroxyzyna, no i wiadomo stim -> 4 MPH ) Całą noc nie spałam, a ciągu nie miałam- tylko 2 razy w jeden dzień ) Trochę przesadziłam z tym mieszaniem, ale doxepin i bellergot mam codziennie brać, chociaż biorę tydzień i zero efektów. Prędzej po hydro zasnę niż po tych.

Widziałam jak kwiaty sie ruszają w wazonie, wzory na firance układały się w postaci które się ruszały. Później zaczełam nawet słyszeć śpiew ptaków( Nie mogł być prawdziwy bo używam zatyczek do spania ) :D

Wyjebane oczy mi nie chcą zejść ;(
Rejestracja: 2010
  • 4473 / 712 / 25

Nie bardzo rozumiem.
Są psychostymulanty, które w działaniu zapewniają halo, i są takie które halo zapewniają po ciągach, odstawce itp.
Przykładowo alfa. Również droga podania dużo zmienia w działaniu.
Rejestracja: 2016
  • 156 / 2 / 0

@up
nie wiem czemu wyszedł metylofenidat, ale chodziło mi o 4F-MPH (oralnie 2x10 mg w odstępie ok 6h) Czytałam teraz na bluelight że niektórzy mieli po nim jakieś halucynacje, więc to nie tylko ja.
Rejestracja: 2006
  • 3529 / 22 / 0

Parę lat temu ćpałem 2dpmp(desoxypipradol) i przez 2 tygodnie spałem bardzo sporadycznie.Trafiłem przez to na psychiatryk,ale na szczęście testy nic nie wykazały hehe.Obecnie ciągi 3- 4 dniowe nie powodują u mnie żadnych widocznych zmian w zachowaniu czy postrzeganiu.Najważniejsze to jeść i spać chociaż godzinę na dobę. ;-)
Posty: 60 Strona 3 z 6
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 1232 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość