Grzyby - Tu zamieszczamy swoje zdjęcia z pytaniem czy to to [zdjęcia jako załącznik do posta; inaczej = WARN!]

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 457 / 83 / 0

[mention]zdzich17[/mention] to nie to
[mention]PogromcaDzików[/mention] troche słabo oddane kolory, zrób zdjęcie w dziennym świetle, choc raczej nie to
  • 37 / 11 / 0

Pogromca dzików jak na moje trafiłeś

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Kierowca w trakcie i po terapii z użyciem marihuany medycznej

Przedłużony został termin odpowiedzi na interpelację posłów Jarosława Sachajko oraz Pawła Szramki w sprawie dopuszczalnego poziomu składników konopi medycznych i siewnych (THC) w organizmie.
  • 818 / 190 / 0

Według mnie ani jeden ani drugi nie ma tam łysiczek. Pozdro.
  • 2 / / 0

Jak myślicie? Moja pierwsza wyprawa i nie chce wpaść na mine.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 457 / 83 / 0

[mention]Axusik[/mention] niestety nie
  • 8 / 1 / 0

Do trzech razy sztuka
Rozwaliły się trochę
IMG_20181116_171109_crop_691x691.jpeg
  • 818 / 190 / 0

@up
Lipa Ziomek, ale padake zbierasz.
  • 2 / / 0

Witam,

Czy ktoś spotkał coś podobnego ? nie mam wątpliwości że nie jest to łysiczka.

Znalazłem je w dość dużym skupisku na przestrzeni +- 5m^2, można powiedzieć na skraju lasu mieszanego - głównie sosny i akacje. Podłoże z którego wyrastały to głównie zrębki i kora drzew, część rosła na ziemi/mchu. Te które wyrastały bezpośrednio ze zrębku miały zdecydowanie bardziej intensywny kolor ceglasty, jasne bordo. Natomiast te wyrastające z mchu były również w takich odcieniach ale duuuuuużo bledsze. Przeglądając zdjęcia największe podobieństwo zauważam do psilocybe moravica ale to gdybanie laika.

Kolejne pytanie to czy grzyby zawierające psylocybine/psylocyne zawsze sinieją ?
  • 21 / 2 / 0

Mam coś podobnego . Pewnie wyroby kołpaczko podobne . Ktoś ma coś takiego? ( załączam zdjęcia przed zebraniem , przed suszeniem i ususzeniu)
  • 818 / 190 / 0

@up
To nie Łyse.
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 789 uczestników Wejdź na czata