Grzyby - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 6181 Strona 609 z 619
Rejestracja: 2014
  • 2161 / 573 / 5

Nie. Euforyki po psychodelikach działają często nawet przyjemniej. Psychodeliki po euforykach mają większą szansę na badtripa - obniżony poziom serotoniny.
Rejestracja: 2021
  • 49 / 1 / 0

Heh, coś w tym chyba jest, bo kiedyś wziąłem 100µg LSD, a po tygodniu 4-CMC i euforia była nie do opisania. Po miesięcznej przerwie próbowałem to powtórzyć(ale już bez kwasa), to efekt był mizerny, może 1/5 tego co wcześniej.

O pułapkach, w które wpadają naukowcy badający psychodeliki

Matthew W. Johnson, profesor psychiatrii i nauk behawioralnych z Johns Hopkins University School of Medicine, ostrzegł przed trzema pułapkami, w jakie wpadają badacze psychodelików. Są to: pułapka błędu pomieszania pojęciowego; pułapka wprowadzania przez badaczy do ich praktyki własnych przekonań religijnych; oraz pułapka ‘psychodelicznej wyjątkowości’. Poniżej przedstawione są zalecenia Johnsona, których przestrzeganie pozwoli na ominięcie tych pułapek. Prócz zaleceń przedstawione zostają krótkie opisy sytuacji, do których się aplikują.

USA – CDC: w ubiegłym roku rekordowa liczba zgonów z powodu przedawkowania narkotyków

W ubiegłym roku liczba zgonów z powodu przedawkowania narkotyków w USA wzrosła do rekordowego poziomu 93 tysięcy osób, o 21 tysięcy więcej niż w 2019 roku. Średnio każdego dnia umierało w 2020 roku około 250 osób, czyli około 11 na godzinę.
Rejestracja: 2015
  • 1192 / 111 / 7

wczoraj miałem pierwszy raz z grzybkami. bałem się jakiejś chorej jazdy itp ale nie potrzebnie. przeżyłem najlepszą fazę w życiu. chichrawa niesamowita, ze wszystkiego. wystarczyła gra słów i już śmiech nie do zatrzymania. fraktale we wszystkim co się widzi, kolory żywe. przepiękne
Rejestracja: 2018
  • 67 / 8 / 0

@cbsz Ciężka końcówka? Grzybów jeszcze nie jadłem, natomiast po pierwszym papierku pod koniec już się męczyłem i zaczynałem panikować, że to już permanentny stan.
Rejestracja: 2015
  • 1192 / 111 / 7

niee końcówka nie była ciężka. stopniowo znikały fraktale ze wszystkiego, źrenice do samego końca jak 5 złoty. nastaw się dobrze. nawet jak będziesz łapał krzywą akcję to tylko przez swoje myślenie, nie ma jakiś duchów i szatany z ziemii nie wychodzą, trip naprawdę kozacki. miejsce dobierz bo będziesz się śmiał jak wariat, ja kręciłem się po osiedlu z kolegą ale następnym razem to raczej do lasu pojedziemy.
Rejestracja: 2017
  • 644 / 173 / 0

@falsyfikot :grzybki: sa wyraznie krotsze w dzialaniu (4-6h) niz kartony .
Rejestracja: 2021
  • 49 / 1 / 0

Miał ktoś kiedyś do czynienia z takimi grzybami? Ile gramów będzie dobre na pierwszy raz? Do tej pory miałem do czynienia tylko z LSD. I po jakim czasie od wzięcia 10mg clonazepamu będę mógł je zjeść, żeby efekty były pełne?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2019
  • 288 / 17 / 3

Witam. Na razie pytanie czysto teoretyczne bo jeszcze nie zaplanowałem dokładnie kiedy odbędę tripy na tych substancjach. Ile dni po przyjęciu 2C-B (około 25mg jeśli to istotne) mogę zarzucić grzyby żeby zadziałały z PEŁNĄ mocą? Pozdrawiam
Rejestracja: 2018
  • 2043 / 435 / 37

Ja bym poczekał tydzień, jak chcesz mieć pewnośc to odczekaj po prostu dwa. Tolerancja związana z 2C-B jest dość dziwna, na forum są opisy ludzi, którzy brali je codziennie i działało normalnie. Sam kiedyś zjadłem 20 mg dzień po kwasie i było spoko, ale nie wiem jak w drugą stronę.
Rejestracja: 2016
  • 166 / 72 / 0

@shaolix
Masz na stronie tych trufli opisane dawkowanie:
Strength, dosage and usage:

The Psilocybe mexicana truffles are the mildest in our range. The effects of fresh magic truffles are already present at a dose of 5 grams, but not very strong. From 10 grams on, we talk about a medium trip and a full pack of 15 grams results in a strong trip for most people. These amounts are averages and, since there are a number of variables present, such as sensitivity to psilocybin, body weight, full / empty stomach and so on, may be different for each person. Always start with a low dose. magic truffles can be eaten or used as a tea (let it simmer for 20 minutes, don't let the water boil). First effects are already being felt after 15-30 minutes.
Zależy, co chcesz osiągnąć. 10g powinno być ok na pierwszy raz, ale jak się boisz, to weź mniej. A jak chcesz, to weź wszystko %-D
Możesz też sobie poczytać ten temat: trufle-t30087-30.html :grzybki:
Co do klonów, to się nie znam. Niech ktoś inny się wypowie. :korposzczur:
Posty: 6181 Strona 609 z 619
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości