Wszystko, co dotyczy hodowli/uprawy grzybów psylocybinowych.
ODPOWIEDZ
Posty: 294 • Strona 25 z 30
  • 8 / 1 / 0
Dobra postanowiłem sam przetestować stronkę z góry i powiem jestem pod wrażeniem. Firma istnieje ogólnie dopiero z miesiąc więc niby już kontrolka sie pali że może być problem ale jednak zamówiłem - co będzie to będzie. Wysyłka do paczkomatu tego samego dnia co kupiłem przez neta, na nastepny dzień już była w paczkomacie. Przeprowadzam właśnie pierwsze etapy badań nad growkitem, zobaczymy jakościowo czy długo siedział w magazynie i czy coś z niego będzie. Może niedługo postawie pierwszą opinię o stronce. Jak na razie duży plus za logistykę :grzybki:
  • 1 / / 0
Cześć, planuje kupić growkit GT z shroom.it i się zastanawiam czy podać fake dane żeby niebiescy panowie nie zapukali czy raczej nie trzeba, z tego co czytałem same growkity są legalne
  • 191 / 61 / 0
Growkity są legalne, nikt Ci na chatę nie wbije. Ja zamawiałam z shroom.it o ile dobrze pamiętam b+. Growkit przyjechał zamrożony, grzyby wyrosły piękne i działające czeba.
Lepiej trzymać nos w książkach niż w cudzych sprawach 📖
  • 525 / 54 / 0
Ludzie, nie zadawajcie ciągle tych samych pytań robiąc chaos w wątku. Tak ciężko użyć wyszukiwarki czy nawet przeczytać te 25 stron? Zasady BHP są takie same jak przy nasionach Marii.
  • 8 / 1 / 0
Dobra ostatni mój post tutaj żeby nie spamować, dzień 10 od zalania GK z psylocylo pl mam pierwsze piny odmiana GT. Tak jak na górze napisałem wysyłka od nich była tego samego dnia i na nastepny dzien już w paczkomacie. To mój pierwszy GK od nich ale wygląda na to że może nie ostatni. W pokoju mam dość zimno więc stawiam ciacho troche bliżej kaloryfera ( który grzeje jakby chciał a nie mógł ) więc to wciąż cud że tak szybko i tak ładnie mi obrosło. Dobre geny, dobra partia, szybka wysyłka. Z tego co wiem jestem pierwszą osobą która wystawia opinię tutaj dla tego sklepu więc ciężko tak jedną osobą się będzie wzorować podczas wyboru odpowiedniego sklepu, ale i tak polecam do wypróbowania i podzielenia się spostrzeżeniami. Spadam na wątek dla growkitów po foty. Z FARTEM
  • 3 / / 0
Cześć,

Przejrzałam wszystkie 25 stron tego wątpku, ale chciałabym jeszcze się upewnić. Jestem trochę panikara, ale używając fejkowych danych, paczkomatu itp, jest jakakolwiek szansa odwiedzin Panów? Niby grzybnia jest legalna, ale wiadomo, że nie wszyscy je kupują do badań, i nie chciałabym, żeby po kilku tygodniach mnie odwiedzili, kiedy to już grzybnią nie będzie... Jakikolwiek wyciek danych tutaj jest możliwy? Wybaczcie jeśli się powtarzam, czy coś, ale wolałabym być pewna, że wszystko będzie ok i czegoś nie pominę. Myślałam nawet o tym, żeby ktoś mi zamówił, w przypadku nalotu, ta osoba nic by nie miała xd
  • 353 / 73 / 0
@bounce z growkitem nie powinno być problemów. Z nasionami marihuany jest znacznie gorzej. Wybierz tylko wiarygodną stronę i wszystko będzie dobrze, żadnych wizyt w przyszłości.
Nie ma potrzeby, by ktoś za ciebie zamawiał. Wystarczy, abyś miała podany adres e-mail do którego posiadasz dane, żeby dostać wiadomość z kodem do odbioru przesyłki z paczkomatu.
  • 3 / / 0
Hej, dzięki za odpowiedź! Trochę mnie uspokoiła:D Dużo czytam o tym, mam problemy, chodzę na terapię, medytuję itp, i czuję, że mogłoby mi to pomóc. W Holandii spróbowałam trufli i było to jedne z najciekawszych doświadczeń w moim życiu. Teraz chciałam spróbować już będać przygotowaną i po kilku lekturach i podcastach i doświadczeniach innych ,zdecydowałam się, że chyba najlepiej wyhodować własnych kosmitów:D Szukałam informacji ale wygląda na to, że wiele osób kupuje i nie widziałam wielu, którzy mieli problem. Chyba, że znacie kogoś takiego?;p

Naczytałam się też i szukałam strony takie zaufanej, czy ta s.it nadal jest ok i można od nich brać? ;)
  • 353 / 73 / 0
magicspore dalej funkcjonuje ? Nie odpisują na wiadomośći.
  • 5 / / 0
Czy ze względu ja bezpieczeństwo bardziej polecacie kupować grow kity z polskich czy zagranicznych sklepów?
ODPOWIEDZ
Posty: 294 • Strona 25 z 30
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.